Türkiye Sujeti ve Flyboard Şampiyonası

- FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi nedeniyle ertelenen Türkiye Sujeti ve Flyboard Şampiyonası 2. ayak yarışları, 3-4 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek

Türkiye Sujeti ve Flyboard Şampiyonası


DÜZCE (AA) - Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi nedeniyle ertelenen Türkiye Sujeti ve Flyboard şampiyonası 2. ayak yarışlarının 3-4 Eylül tarihlerinde yapılacağı bildirildi.

Akçakoca Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) ve Akçakoca Belediyesi tarafından 16-17 Temmuz tarihlerinde yapılması planlanan ancak FETÖ'nün darbe girişimi sebebiyle ileri bir tarihe ertelenen yarışlar için yeni bir takvim hazırlandığı belirtildi.

Yarışların Akçakoca'da ilk defa düzenleneceği aktarılan açıklamada, "Türkiye Sujeti Şampiyonası Akçakoca'da 'Spor, Turizmin Geleceğidir' sloganıyla gerçekleştirilecektir. Akçakoca sahilinde 3-4 Eylül tarihlerinde yapılacak şampiyonada sporcular Karadeniz'in hırçın dalgalarıyla mücadele edecek." ifadelerine yer verildi.

Açıklamada ayrıca yarışların "Standart1 (0-179 BG)", "Standart2 (180 ve üzeri)", "Drag", "TMF Kupası", "Bayanlar Kupası" ve "Flyboard" sınıflarında gerçekleştirileceği kaydedildi.


Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×