Türkiye profesyonel liglerde bu hafta

Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 11, Spor Toto 2. Lig'de 13, Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 14, Spor Toto 3. Lig 2 ve 3. Grup'ta 13. hafta maçları yapılacak

Türkiye profesyonel liglerde bu hafta
18 Kasım 2016 Cuma 10:18

Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 11, Spor Toto 2. Lig'de 13, Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 14, Spor Toto 3. Lig 2 ve 3. Grup'ta 13. hafta maçları yapılacak.
Süper Lig'de haftanın en önemli maçı Fenerbahçe-Galatasaray derbisi, 20 Kasım Pazar günü Ülker Stadı'nda oynanacak.
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Spor Toto Süper Lig, TFF 1. Lig, Spor Toto 2. Lig ve Spor Toto 3. Lig'de haftanın maç programı şöyle:

SPOR TOTO SÜPERLİG

Yarın:
13.30 Gaziantepspor-Atiker Konyaspor (Kamil Ocak)
16.00 Bursaspor-Akhisar Belediyespor (Bursa Büyükşehir Belediye)
19.00 Adanaspor-Beşiktaş (5 Ocak Fatih Terim)
19.00 Osmanlıspor-Aytemiz Alanyaspor (Osmanlı)
20 Kasım Pazar:
14.00 Kasımpaşa-Kardemir Karabükspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
14.00 Kayserispor-Gençlerbirliği (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
20.00 Fenerbahçe-Galatasaray (Ülker)
21 Kasım Pazartesi:
19.00 Medipol Başakşehir-Çaykur Rizespor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
20.00 Trabzonspor-Antalyaspor (Hüseyin Avni Aker)

TFF 1. LİG

Yarın:
13.00 Boluspor-Altınordu (Bolu Atatürk)
13.00 Ümraniyespor-Sivasspor (Ümraniye Belediyesi Şehir Stadı)
15.30 Balıkesirspor-Büyükşehir Gaziantepspor (Balıkesir Atatürk)
16.00 Elazığspor-Mersin İdmanyurdu (Elazığ Atatürk)
19.00 Göztepe-Bandırmaspor (Bornova)
20 Kasım Pazar:
13.00 Şanlıurfaspor-Denizlispor (Şanlıurfa GAP Arena)
15.00 Eskişehirspor-Yeni Malatyaspor
17.00 Giresunspor-Adana Demirspor (Giresun Atatürk)
21 Kasım Pazartesi:
18.30 Manisaspor-Samsunspor (Manisa 19 Mayıs)

SPOR TOTO 2.LİG 

BEYAZ GRUP

Yarın:
13.30 Fatih Karagümrük-İstanbulspor (Vefa)
20 Kasım Pazar:
13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Kazım Karabekir)
13.00 Sivas Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)
13.00 Ofspor-Konya Anadolu Selçukspor (Of İlçe)
13.30 Keçiörengücü-Zonguldak Kömürspor (Ankara Aktepe)
13.30 Pendikspor-Hacettepe (Pendik)
13.30 Kocaeli Birlikspor- Amed Sportif Faaliyetler (Kocaeli Aplarslan Türkeş)
13.30 Fethiyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Fethiye İlçe)
19.00 Bucaspor-Nazilli Belediyespor (Yeni Buca)

KIRMIZI GRUP

Yarın:
13.30 Kayseri Erciyesspor-Menemen Belediyespor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)
20 Kasım Pazar:
13.00 Gümüşhanespor-Tokatspor (Gümüşhane Yenişehir)
13.00 Hatayspor-1461 Trabzon (Antakya Atatürk)
13.30 Kastamonuspor 1966-Tuzlaspor (Gazi)
13.30 İnegölspor-Niğde Belediyespor (İnegöl İlçe)
13.30 Karşıyaka-Sarıyer (İzmir Atatürk)
13.30 Kırklarelispor-Eyüpspor (Kırklareli Atatürk)
13.30 Aydınspor 1923-Etimesgut Belediyespor (Adnan Menderes)
13.30 MKE Ankaragücü- BUGSAŞ Spor (Ankara 19 Mayıs)

SPOR TOTO 3.LİG

1.GRUP

Yarın:
12.00 Manavgatspor-24 Erzincanspor (Evrenseki)
12.30 Cizrespor-Ankara Demirspor (Cizre İlçe)
13.00 Erzin Belediyespor-Tekirdağspor (Erzin İlçe)
13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Gölcükspor (Van Atatürk)
13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Kozan Belediyespor (Bayburt Genç Osman)
13.30 Kocaelispor-Kızılcabölükspor (İzmit İsmetpaşa)
13.30 Kartalspor-Çorum Belediyespor (Kartal)
13.30 Kütahyaspor-Beylerbeyi (Dumlupınar)
13.30 Karacabey Birlikspor-Sancaktepe Belediyespor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

2.GRUP

20 Kasım Pazar:
13.00 Halide Edip Adıvarspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Vefa)
13.00 Yomraspor-Erbaaspor (Yomra İlçe)
13.30 Dardanelspor-Kırıkhanspor (Çanakkale 18 Mart)
13.30 Derincespor-Düzcespor (İzmit İsmetpaşa)
13.30 Tire 1922-Pazarspor (Tire 4 Eylül)
13.30 Kemerspor 2003- Silivrispor (Dr. Fehmi Öncel)
13.30 Çatalcaspor-Batman Petrolspor (Ziya Altınoğlu)
13.30 Yeşil Bursa-Türk Metal Kırıkkalespor (Minerali Çavuşspor)
13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Dersimspor (Mümin Özkasap)

3.GRUP

20 Kasım Pazar:
13.00 Orduspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Ordu 19 Eylül)
13.00 Diyarbekirspor-Darıca Gençlerbirliği (Seyrantepe Spor Kompleksi)
13.00 12 Bingölspor-Sultanbeyli Belediyespor (Bingöl Şehir)
13.00 Elaziz Belediyespor-Orhangazispor (Elazığ Atatürk)
13.30 Bayrampaşa-Payasspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
13.30 Ankara Adliyespor-Bergama Belediyespor (Ankara OSTİM)
13.30 Maltepespor-Düzyurtspor (Maltepe Hasan Polat)
13.30 Muğlaspor-Afjet Afyonspor (Muğla Atatürk)
13.30 Tarsus İdmanyurdu-Sakaryaspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×