Türkiye Futbol Federasyonu PTT 1. Lig kulüpleriyle buluşuyor

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Kurulu tarafından düzenlenen "TFF-PTT 1. Lig Kulüpleri Buluşması" yarın İzmir'de yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonu PTT 1. Lig kulüpleriyle buluşuyor
21 Ocak 2014 Salı 17:08

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Kurulu tarafından düzenlenen "TFF-PTT 1. Lig Kulüpleri Buluşması" yarın İzmir'de yapılacak. Swissotel Grand Efes'te saat 14.00'te başlayacak toplantıya, Arif Koşar başkanlığındaki TFF Profesyonel Kurulu ve Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in yanısıra PTT 1. Lig'de mücadele eden kulüplerin başkanları katılacak.

Yıldırım Demirören başkanlığındaki TFF yönetiminin göreve gelişiyle birlikte ilk kez oluşturulan Profesyonel Kurul, "Gidilmedik kulüp, gezilmedik tesis kalmayacak" sloganıyla yola çıkmıştı. Bugüne kadar 100'e yakın kulübü ziyaret eden, tesislerini gezen ve sıkıntılarını dinleyen Profesyonel Kurul, yeni yılda ilk toplantısını 15 Ocak 2014 Çarşamba günü İzmir'de, Spor Toto 2. Lig ve 3. Lig kulüplerinin başkanları ve yöneticileriyle yapmıştı. Toplantılarda, TFF ile kulüpler arasında iki yıldır kurulan köprünün devamlılığını sağlamak ve görüş alışverişi hedefleniyor. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×