Trabzonspor, Salih Dursun ile sözleşme imzaladı

Trabzonspor, Galatasaray’dan Olcan Adın'ın transferine karşılık 2 sezon için bedelsiz kiraladığı Salih Dursun ile sözleşme imzaladı. Başarılı futbolcu, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde basına kapalı yapılan törende kendisini bordo-mavili...

Trabzonspor, Salih Dursun ile sözleşme imzaladı
04 Temmuz 2014 Cuma 23:08

Trabzonspor, Galatasaray’dan Olcan Adın'ın transferine karşılık 2 sezon için bedelsiz kiraladığı Salih Dursun ile sözleşme imzaladı. Başarılı futbolcu, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde basına kapalı yapılan törende kendisini bordo-mavili renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

Trabzonspor Kulübü'nden Kamu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada da, transferin detayları hakkında şu bilgilere yer verildi; "Galatasaray A.Ş.'den 2 futbol sezonu için bedelsiz olarak kiralanan profesyonel futbolcu Salih Dursun ile anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre futbolcuya; 2014-15 futbol sezonu için 1 milyon 200 bin TL garanti ücret ve 10 bin TL maç başı ücreti, 2015-16 futbol sezonu için 1 milyon 300 bin TL garanti ücret ve 10 bin TL maç başı ücreti ödenecektir." denildi.

CİHAN

Trabzonspor, Salih Dursun ile sözleşme imzaladı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×