TBF, THY ile sponsorluk anlaşmasını uzattı

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) ile Türk Hava Yolları (THY) arasındaki sponsorluk sözleşmesini yenileyerek 2016 yılına kadar uzattı.THY Genel Müdürlük Binası’nda yapılan sponsorluk imza törenine TBF Başkanı Turgay Demirel, THY Genel...

TBF, THY ile sponsorluk anlaşmasını uzattı
22 Temmuz 2014 Salı 16:48

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) ile Türk Hava Yolları (THY) arasındaki sponsorluk sözleşmesini yenileyerek 2016 yılına kadar uzattı.

THY Genel Müdürlük Binası’nda yapılan sponsorluk imza törenine TBF Başkanı Turgay Demirel, THY Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil, A Basketbol Erkek Milli Takımı teknik heyeti ve basketbolcular katıldı.

İmza töreninde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan TBF Başkanı Turgay Demirel, "Uzun yıllardır işbirliğimiz devam ediyor. Türk basketbolunu geliştirmeyi, Türkiye’yi tanıtmayı ve birlikte projeler geliştirmeyi uyguluyoruz. Onun dışında TBF alt yapı yatırımlarının meyvesini almaya başladı. Ümit Basketbol Milli Takımımız 2012’de 16 yaş, 2013’te 18 yaş ve bu senede 20 yaş altı Ümit Milli Takımımız büyük bir başarıya imza attılar." dedi.

THY Genel Müdürü Temel Kotil de THY olarak Basketbol Ligi’ne ve Galatasaray ile Fenerbahçe kulüplerine forma sponsoru olmayı düşünmediklerini ifade etti.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×