Taburcu olan Simonek takım arkadaşlarıyla vedalaştı

Geçirdiği rahatsızlık sebebiyle Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Hafsa Sultan Hastanesi’nde gördüğü tedavinin ardından taburcu edilen Manisaspor’un Slovak futbolcusu Arnold Simonek ülkesine dönecek.

Taburcu olan Simonek takım arkadaşlarıyla vedalaştı
24 Ocak 2014 Cuma 17:33

Geçirdiği rahatsızlık sebebiyle Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Hafsa Sultan Hastanesi’nde gördüğü tedavinin ardından taburcu edilen Manisaspor’un Slovak futbolcusu Arnold Simonek ülkesine dönecek. Simonek, Tarık Almış Spor Tesisleri’ndeki antrenmandan önce Kulüp Başkanı Emre Hasgör, Yönetim Kurulu Üyesi Gencay Esendağ, Teknik Direktör Kemal Özdeş, Genel Müdür Alparslan Kaya, teknik heyet ve futbolcularla vedalaştı.

Başkan Hasgör, Simonek’i Manisaspor’un bir futbolcusu gibi görmeye devam edeceklerini belirterek, “Simonek, ne yazık ki talihsiz bir rahatsızlık geçirdi ama bizim için önemli olan sağlığının iyiye gittiğini görmek. Manisaspor’un kapıları her zaman ona açık olacaktır.” dedi. Teknik Direktör Özdeş de katkılarından dolayı Simonek’e teşekkür ederek, “Simonek gibi çok düzgün karaktere sahip bir futbolcuyla çalışmaktan dolayı büyük memnuniyet duydum. Tamamen iyileşerek tekrar futbola döneceğine inanıyorum.” şeklinde konuştu.

Manisaspor’da kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür eden Arnold Simonek ise, “Burada çok iyi insanlarla birarada oldum. Rahatsızlığım boyunca beni hiç yalnız bırakmadılar ve büyük destek oldular. Manisaspor’un Süper Lig’e çıkacağına inanıyorum, bunu için dua edeceğim.” dedi.

Takım arkadaşları tarafından alkışlarla uğurlanan ve takım kaptanı Volkan Babacan’ın futbolcuların imzaladığı formayı hediye ettiği Simonek, yarın ülkesine dönecek. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×