Spor Toto 3. Lig'de haftanın hakemleri

Spor Toto 3. Lig'in 18. haftasında oynanacak gruplarda maçları yönetecek hakemler açıklandı. Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan izahatya göre, ligin 18. haftasında 1, 2 ve 3. Grup'ta yapılacak maçlarda görev alacak

Spor Toto 3. Lig'de haftanın hakemleri

Spor Toto 3. Lig'in 18. haftasında oynanacak gruplarda maçları yönetecek hakemler açıklandı. Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan izahatya göre, ligin 18. haftasında 1, 2 ve 3. Grup'ta yapılacak maçlarda görev alacak hakemler şöyle:

1. Grup 25 Ocak Pazar:
13.30 Çatalcaspor-İstanbulspor: Sertaç Şaroğlu
13.30 Niğde Belediyespor-Adliyespor: Ulaş Ayduran
13.30 Tutap Şekerspor-Kırıkhanspor: Cihan Ataş
13.30 Gaziosmanpaşa-Sebat Proje Trabzon Akçaabat: Tolga Şinoforoğlu
13.30 Tuzlaspor-Manavgatspor: Uğurcan Tozlu
13.30 Çorum Belediyespor-Kızılcabölükspor: Kadir Sağlam
13.30 Bursa Nilüferspor-Darıca Gençlerbirliği: Erkan Özdamar

26 Ocak Pazartesi:
13.00 Batman Petrolspor-Zonguldak Kömürspor: Alper Çetin

2. Grup 24 Ocak Cumartesi:
13.00 Erzincan Refahiyespor-Sivas Dört Eylül Belediyespor: Burak Olcar
13.30 Derincespor-Arsinspor: Hüdaverdi Savcı

25 Ocak Pazar:

13.00 Yeni Diyarbakır-Sancaktepe Belediyespor: Hüseyin Yıldırım
13.30 Eyüpspor-Çine Madranspor: Yavuz Çetin
13.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Yeşil Bursa: Ali Şansalan
13.30 Kemer Tekirovaspor-Maltepespor: Alkım Aksoy
13.30 Payas Belediyespor 1975-68 Yeni Aksarayspor: Murat Erdoğan
13.30 Dardanelspor-Gölcükspor: hür Aygün
13.30 Çankırıspor-Halide Edip Adıvarspor: Ahmet Eşref Sarı

3. Grup 24 Ocak Cumartesi:

13.30 FBM Makina Balçova Yaşamspor-Bayburt Grup hususi İdare: Erhan Sönmez

25 Ocak Pazar:


12.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Beylerbeyi: Halil İbrahim Yıldırım
13.30 Sakaryaspor-İstanbul Güngörenspor: Oktay Taş
13.30 Etimesgut Belediyespor-Erzin Belediyespor: Erkoç Doğan
13.30 Kayseri Şekerspor-Ankara Demirspor: İlker Güneş
13.30 Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Silivrispor: Gökhan Özbulut
13.30 Sandıklıspor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor: Yasin Kol
13.30 Bergama Belediyespor-Orhangazispor: Burak Özcan
13.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Yaşar Can Temizel

AA

Kaynak: FANATİK

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×