Spor Toto 3. Lig fikstürü çekildi

Futbolda 2014-2015 Sezonu Spor Toto 3. Lig fikstürü Ankara'da çekildi. Marriott Otel'de gerçekleşen fikstür çekimine TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kurul Başkanı Arif Koşar, TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kurul Başkan Yardımcısı...

Spor Toto 3. Lig fikstürü çekildi

Futbolda 2014-2015 Sezonu Spor Toto 3. Lig fikstürü Ankara'da çekildi.

Marriott Otel'de gerçekleşen fikstür çekimine TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kurul Başkanı Arif Koşar, TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kurul Başkan Yardımcısı Mustafa Beyazlı, TFF Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Şepik, Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın ile kulüp başkanları ve Spor Toto 3. Lig'de mücadele edecek kulüplerin temsilcileri katıldı.

Spor Toto 3. Lig'de 2014-2015 sezonu 7 Eylül 2014'te başlayacak ve 10 Mayıs 2015'te sona erecek.

Spor Toto 3. Lig fikstürü maçlarının programı şöyle:

SPOR TOTO 3. LİG 1. GRUP

1. Hafta

Kırıkhanspor - Şekerspor A. Ş.

Zonguldak Kömürspor - Batman Petrol Spor A. Ş.

Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Gaziosmanpaşa

Manavgat Spor - Tuzlaspor

Kızılcabölükspor - Çorum Belediyespor

Darıca G.birliği - Bursa Nilüferspor A. Ş.

Tire 1922 Spor - Bozüyükspor

İstanbulspor A. Ş. - Çatalca Spor

Adliyespor - Niğde Belediyespor

2. Hafta

Batman Petrol Spor A. Ş. - Tire 1922 Spor

Bursa Nilüferspor A. Ş. - Kızılcabölükspor

Niğde Belediyespor - Darıca G.birliği

Tuzlaspor - İstanbulspor A. Ş.

Çorum Belediyespor - Sebat Proje Trabzon Akçaabat

Çatalca Spor - Adliyespor

Şekerspor A. Ş. - Manavgat Spor

Gaziosmanpaşa - Zonguldak Kömürspor

Bozüyükspor - Kırıkhanspor

3. Hafta

Tire 1922 Spor - Gaziosmanpaşa

Kırıkhanspor - Batman Petrol Spor A. Ş.

İstanbulspor A. Ş. - Şekerspor A. Ş.

Adliyespor - Tuzlaspor

Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Bursa Nilüferspor A. Ş.

Zonguldak Kömürspor - Çorum Belediyespor

Darıca G.birliği - Kızılcabölükspor

Manavgat Spor - Bozüyükspor

Niğde Belediyespor - Çatalca Spor

4. Hafta

Çorum Belediyespor - Tire 1922 Spor

Kızılcabölükspor - Sebat Proje Trabzon Akçaabat

Bozüyükspor - İstanbulspor A. Ş.

Çatalca Spor - Darıca G.birliği

Şekerspor A. Ş. - Adliyespor

Bursa Nilüferspor A. Ş. - Zonguldak Kömürspor

Batman Petrol Spor A. Ş. - Manavgat Spor

Gaziosmanpaşa - Kırıkhanspor

Tuzlaspor - Niğde Belediyespor

5. Hafta

Manavgat Spor - Gaziosmanpaşa

Niğde Belediyespor - Şekerspor A. Ş.

İstanbulspor A. Ş. - Batman Petrol Spor A. Ş.

Çatalca Spor - Tuzlaspor

Darıca G.birliği - Sebat Proje Trabzon Akçaabat

Kırıkhanspor - Çorum Belediyespor

Tire 1922 Spor - Bursa Nilüferspor A. Ş.

Adliyespor - Bozüyükspor

Zonguldak Kömürspor - Kızılcabölükspor

6. Hafta

Kızılcabölükspor - Tire 1922 Spor

Tuzlaspor - Darıca G.birliği

Gaziosmanpaşa - İstanbulspor A. Ş.

Batman Petrol Spor A. Ş. - Adliyespor

Çorum Belediyespor - Manavgat Spor

Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Zonguldak Kömürspor

Bursa Nilüferspor A. Ş. - Kırıkhanspor

Şekerspor A. Ş. - Çatalca Spor

Bozüyükspor - Niğde Belediyespor

7. Hafta

Adliyespor - Gaziosmanpaşa

Niğde Belediyespor - Batman Petrol Spor A. Ş.

Tuzlaspor - Şekerspor A. Ş.

Darıca G.birliği - Zonguldak Kömürspor

İstanbulspor A. Ş. - Çorum Belediyespor

Manavgat Spor - Bursa Nilüferspor A. Ş.

Kırıkhanspor - Kızılcabölükspor

Tire 1922 Spor - Sebat Proje Trabzon Akçaabat

Çatalca Spor - Bozüyükspor

8. Hafta

Zonguldak Kömürspor - Tire 1922 Spor

Şekerspor A. Ş. - Darıca G.birliği

Bursa Nilüferspor A. Ş. - İstanbulspor A. Ş.

Kızılcabölükspor - Manavgat Spor

Çorum Belediyespor - Adliyespor

Bozüyükspor - Tuzlaspor

Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Kırıkhanspor

Batman Petrol Spor A. Ş. - Çatalca Spor

Gaziosmanpaşa - Niğde Belediyespor

9. Hafta

Çatalca Spor - Gaziosmanpaşa

Tuzlaspor - Batman Petrol Spor A. Ş.

Niğde Belediyespor - Çorum Belediyespor

Kırıkhanspor - Zonguldak Kömürspor

Manavgat Spor - Sebat Proje Trabzon Akçaabat

Adliyespor - Bursa Nilüferspor A. Ş.

Darıca G.birliği - Tire 1922 Spor

İstanbulspor A. Ş. - Kızılcabölükspor

Şekerspor A. Ş. - Bozüyükspor

10. Hafta

Çorum Belediyespor - Çatalca Spor

Sebat Proje Trabzon Akçaabat - İstanbulspor A. Ş.

Bozüyükspor - Darıca G.birliği

Zonguldak Kömürspor - Manavgat Spor

Gaziosmanpaşa - Tuzlaspor

Kızılcabölükspor - Adliyespor

Batman Petrol Spor A. Ş. - Şekerspor A. Ş.

Tire 1922 Spor - Kırıkhanspor

Bursa Nilüferspor A. Ş. - Niğde Belediyespor

11. Hafta

Şekerspor A. Ş. - Gaziosmanpaşa

Darıca G.birliği - Kırıkhanspor

Bozüyükspor - Batman Petrol Spor A. Ş.

İstanbulspor A. Ş. - Zonguldak Kömürspor

Tuzlaspor - Çorum Belediyespor

Çatalca Spor - Bursa Nilüferspor A. Ş.

Manavgat Spor - Tire 1922 Spor

Niğde Belediyespor - Kızılcabölükspor

Adliyespor - Sebat Proje Trabzon Akçaabat

12. Hafta

Gaziosmanpaşa - Bozüyükspor

Kızılcabölükspor - Çatalca Spor

Batman Petrol Spor A. Ş. - Darıca G.birliği

Tire 1922 Spor - İstanbulspor A. Ş.

Zonguldak Kömürspor - Adliyespor

Kırıkhanspor - Manavgat Spor

Bursa Nilüferspor A. Ş. - Tuzlaspor

Çorum Belediyespor - Şekerspor A. Ş.

Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Niğde Belediyespor

13. Hafta

İstanbulspor A. Ş. - Kırıkhanspor

Batman Petrol Spor A. Ş. - Gaziosmanpaşa

Bozüyükspor - Çorum Belediyespor

Niğde Belediyespor - Zonguldak Kömürspor

Darıca G.birliği - Manavgat Spor

Şekerspor A. Ş. - Bursa Nilüferspor A. Ş.

Adliyespor - Tire 1922 Spor

Tuzlaspor - Kızılcabölükspor

Çatalca Spor - Sebat Proje Trabzon Akçaabat

14. Hafta

Bursa Nilüferspor A. Ş. - Bozüyükspor

Zonguldak Kömürspor - Çatalca Spor

Gaziosmanpaşa - Darıca G.birliği

Manavgat Spor - İstanbulspor A. Ş.

Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Tuzlaspor

Kırıkhanspor - Adliyespor

Kızılcabölükspor - Şekerspor A. Ş.

Çorum Belediyespor - Batman Petrol Spor A. Ş.

Tire 1922 Spor - Niğde Belediyespor

15. Hafta

Çorum Belediyespor - Gaziosmanpaşa

Niğde Belediyespor - Kırıkhanspor

Adliyespor - Manavgat Spor

Tuzlaspor - Zonguldak Kömürspor

İstanbulspor A. Ş. - Darıca G.birliği

Şekerspor A. Ş. - Sebat Proje Trabzon Akçaabat

Batman Petrol Spor A. Ş. - Bursa Nilüferspor A. Ş.

Çatalca Spor - Tire 1922 Spor

Bozüyükspor - Kızılcabölükspor

16. Hafta

Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Bozüyükspor

Kırıkhanspor - Çatalca Spor

İstanbulspor A. Ş. - Adliyespor

Tire 1922 Spor - Tuzlaspor

Darıca G.birliği - Çorum Belediyespor

Bursa Nilüferspor A. Ş. - Gaziosmanpaşa

Kızılcabölükspor - Batman Petrol Spor A. Ş.

Zonguldak Kömürspor - Şekerspor A. Ş.

Manavgat Spor - Niğde Belediyespor

17. Hafta

Çatalca Spor - Manavgat Spor

Tuzlaspor - Kırıkhanspor

Bozüyükspor - Zonguldak Kömürspor

Şekerspor A. Ş. - Tire 1922 Spor

Gaziosmanpaşa - Kızılcabölükspor

Çorum Belediyespor - Bursa Nilüferspor A. Ş.

Adliyespor - Darıca G.birliği

Batman Petrol Spor A. Ş. - Sebat Proje Trabzon Akçaabat

Niğde Belediyespor - İstanbulspor A. Ş.

18. Hafta

Çatalca Spor - İstanbulspor A. Ş.

Gaziosmanpaşa - Sebat Proje Trabzon Akçaabat

Bursa Nilüferspor A. Ş. - Darıca G.birliği

Bozüyükspor - Tire 1922 Spor

Çorum Belediyespor - Kızılcabölükspor

Batman Petrol Spor A. Ş. - Zonguldak Kömürspor

Tuzlaspor - Manavgat Spor

Niğde Belediyespor - Adliyespor

Şekerspor A. Ş. - Kırıkhanspor

19. Hafta

Zonguldak Kömürspor - Gaziosmanpaşa

Manavgat Spor - Şekerspor A. Ş.

Tire 1922 Spor - Batman Petrol Spor A. Ş.

İstanbulspor A. Ş. - Tuzlaspor

Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Çorum Belediyespor

Kırıkhanspor - Bozüyükspor

Adliyespor - Çatalca Spor

Kızılcabölükspor - Bursa Nilüferspor A. Ş.

Darıca G.birliği - Niğde Belediyespor

20. Hafta

Çatalca Spor - Niğde Belediyespor

Şekerspor A. Ş. - İstanbulspor A. Ş.

Bursa Nilüferspor A. Ş. - Sebat Proje Trabzon Akçaabat

Kızılcabölükspor - Darıca G.birliği

Gaziosmanpaşa - Tire 1922 Spor

Bozüyükspor - Manavgat Spor

Tuzlaspor - Adliyespor

Çorum Belediyespor - Zonguldak Kömürspor

Batman Petrol Spor A. Ş. - Kırıkhanspor

21. Hafta

Kırıkhanspor - Gaziosmanpaşa

Manavgat Spor - Batman Petrol Spor A. Ş.

Adliyespor - Şekerspor A. Ş.

Tire 1922 Spor - Çorum Belediyespor

Niğde Belediyespor - Tuzlaspor

Darıca G.birliği - Çatalca Spor

Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Kızılcabölükspor

İstanbulspor A. Ş. - Bozüyükspor

Zonguldak Kömürspor - Bursa Nilüferspor A. Ş.

22. Hafta

Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Darıca G.birliği

Batman Petrol Spor A. Ş. - İstanbulspor A. Ş.

Tuzlaspor - Çatalca Spor

Bursa Nilüferspor A. Ş. - Tire 1922 Spor

Bozüyükspor - Adliyespor

Kızılcabölükspor - Zonguldak Kömürspor

Gaziosmanpaşa - Manavgat Spor

Çorum Belediyespor - Kırıkhanspor

Şekerspor A. Ş. - Niğde Belediyespor

23. Hafta

İstanbulspor A. Ş. - Gaziosmanpaşa

Çatalca Spor - Şekerspor A. Ş.

Adliyespor - Batman Petrol Spor A. Ş.

Darıca G.birliği - Tuzlaspor

Niğde Belediyespor - Bozüyükspor

Tire 1922 Spor - Kızılcabölükspor

Zonguldak Kömürspor - Sebat Proje Trabzon Akçaabat

Kırıkhanspor - Bursa Nilüferspor A. Ş.

Manavgat Spor - Çorum Belediyespor

24. Hafta

Zonguldak Kömürspor - Darıca G.birliği

Çorum Belediyespor - İstanbulspor A. Ş.

Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Tire 1922 Spor

Bozüyükspor - Çatalca Spor

Şekerspor A. Ş. - Tuzlaspor

Bursa Nilüferspor A. Ş. - Manavgat Spor

Gaziosmanpaşa - Adliyespor

Kızılcabölükspor - Kırıkhanspor

Batman Petrol Spor A. Ş. - Niğde Belediyespor

25. Hafta

Çatalca Spor - Batman Petrol Spor A. Ş.

Niğde Belediyespor - Gaziosmanpaşa

Darıca G.birliği - Şekerspor A. Ş.

Tire 1922 Spor - Zonguldak Kömürspor

Manavgat Spor - Kızılcabölükspor

Tuzlaspor - Bozüyükspor

Kırıkhanspor - Sebat Proje Trabzon Akçaabat

Adliyespor - Çorum Belediyespor

İstanbulspor A. Ş. - Bursa Nilüferspor A. Ş.

26. Hafta

Kızılcabölükspor - İstanbulspor A. Ş.

Tire 1922 Spor - Darıca G.birliği

Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Manavgat Spor

Batman Petrol Spor A. Ş. - Tuzlaspor

Bursa Nilüferspor A. Ş. - Adliyespor

Bozüyükspor - Şekerspor A. Ş.

Zonguldak Kömürspor - Kırıkhanspor

Gaziosmanpaşa - Çatalca Spor

Çorum Belediyespor - Niğde Belediyespor

27. Hafta

Tuzlaspor - Gaziosmanpaşa

Şekerspor A. Ş. - Batman Petrol Spor A. Ş.

Çatalca Spor - Çorum Belediyespor

Manavgat Spor - Zonguldak Kömürspor

İstanbulspor A. Ş. - Sebat Proje Trabzon Akçaabat

Niğde Belediyespor - Bursa Nilüferspor A. Ş.

Darıca G.birliği - Bozüyükspor

Adliyespor - Kızılcabölükspor

Kırıkhanspor - Tire 1922 Spor

28. Hafta

Bursa Nilüferspor A. Ş. - Çatalca Spor

Batman Petrol Spor A. Ş. - Bozüyükspor

Kırıkhanspor - Darıca G.birliği

Zonguldak Kömürspor - İstanbulspor A. Ş.

Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Adliyespor

Çorum Belediyespor - Tuzlaspor

Gaziosmanpaşa - Şekerspor A. Ş.

Tire 1922 Spor - Manavgat Spor

Kızılcabölükspor - Niğde Belediyespor

29. Hafta

Manavgat Spor - Kırıkhanspor

Bozüyükspor - Gaziosmanpaşa

Darıca G.birliği - Batman Petrol Spor A. Ş.

Adliyespor - Zonguldak Kömürspor

Tuzlaspor - Bursa Nilüferspor A. Ş.

Şekerspor A. Ş. - Çorum Belediyespor

Çatalca Spor - Kızılcabölükspor

Niğde Belediyespor - Sebat Proje Trabzon Akçaabat

İstanbulspor A. Ş. - Tire 1922 Spor

30. Hafta

Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Çatalca Spor

Çorum Belediyespor - Bozüyükspor

Manavgat Spor - Darıca G.birliği

Kırıkhanspor - İstanbulspor A. Ş.

Kızılcabölükspor - Tuzlaspor

Tire 1922 Spor - Adliyespor

Bursa Nilüferspor A. Ş. - Şekerspor A. Ş.

Gaziosmanpaşa - Batman Petrol Spor A. Ş.

Zonguldak Kömürspor - Niğde Belediyespor

31. Hafta

Darıca G.birliği - Gaziosmanpaşa

Adliyespor - Kırıkhanspor

İstanbulspor A. Ş. - Manavgat Spor

Çatalca Spor - Zonguldak Kömürspor

Tuzlaspor - Sebat Proje Trabzon Akçaabat

Batman Petrol Spor A. Ş. - Çorum Belediyespor

Bozüyükspor - Bursa Nilüferspor A. Ş.

Niğde Belediyespor - Tire 1922 Spor

Şekerspor A. Ş. - Kızılcabölükspor

32. Hafta

Tire 1922 Spor - Çatalca Spor

Kızılcabölükspor - Bozüyükspor

Gaziosmanpaşa - Çorum Belediyespor

Darıca G.birliği - İstanbulspor A. Ş.

Manavgat Spor - Adliyespor

Zonguldak Kömürspor - Tuzlaspor

Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Şekerspor A. Ş.

Bursa Nilüferspor A. Ş. - Batman Petrol Spor A. Ş.

Kırıkhanspor - Niğde Belediyespor

33. Hafta

Niğde Belediyespor - Manavgat Spor

Çatalca Spor - Kırıkhanspor

Şekerspor A. Ş. - Zonguldak Kömürspor

Adliyespor - İstanbulspor A. Ş.

Bozüyükspor - Sebat Proje Trabzon Akçaabat

Gaziosmanpaşa - Bursa Nilüferspor A. Ş.

Çorum Belediyespor - Darıca G.birliği

Batman Petrol Spor A. Ş. - Kızılcabölükspor

Tuzlaspor - Tire 1922 Spor

34. Hafta

Manavgat Spor - Çatalca Spor

Zonguldak Kömürspor - Bozüyükspor

Bursa Nilüferspor A. Ş. - Çorum Belediyespor

Darıca G.birliği - Adliyespor

Kırıkhanspor - Tuzlaspor

Kızılcabölükspor - Gaziosmanpaşa

Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Batman Petrol Spor A. Ş.

Tire 1922 Spor - Şekerspor A. Ş.

İstanbulspor A. Ş. - Niğde Belediyespor

SPOR TOTO 3. LİG, 2. GRUP

1. Hafta

Gölcükspor - Dardanelspor A. Ş.

Halide Edip Adıvarspor - Çankırıspor

Arsinspor - Derince Spor A. Ş.

Sivas Dört Eylül Belediyespor - Erzincan Refahiyespor

Sancaktepe Belediye Spor - Yeni Diyarbakır A. Ş.

Çine Madranspor - Eyüpspor

Yeşil Bursa A. Ş. - Denizli Büyükşehir Belediyespor

Maltepespor - Kemer Tekirova Spor

68 Yeni Aksaray Spor - Payas Belediyespor 1975

2. Hafta

Dardanelspor A. Ş. - Yeşil Bursa A. Ş.

Derince Spor A. Ş. - Maltepespor

Eyüpspor - Gölcükspor

Denizli Büyükşehir Belediyespor - Halide Edip Adıvarspor

Erzincan Refahiyespor - Arsinspor

Payas Belediyespor 1975 - Sancaktepe Belediye Spor

Yeni Diyarbakır A. Ş. - Çine Madranspor

Kemer Tekirova Spor - 68 Yeni Aksaray Spor

Çankırıspor - Sivas Dört Eylül Belediyespor

3. Hafta

Halide Edip Adıvarspor - Sivas Dört Eylül Belediyespor

Denizli Büyükşehir Belediyespor - Dardanelspor A. Ş.

Arsinspor - Çankırıspor

68 Yeni Aksaray Spor - Derince Spor A. Ş.

Maltepespor - Erzincan Refahiyespor

Yeşil Bursa A. Ş. - Eyüpspor

Gölcükspor - Yeni Diyarbakır A. Ş.

Çine Madranspor - Payas Belediyespor 1975

Sancaktepe Belediye Spor - Kemer Tekirova Spor

4. Hafta

Payas Belediyespor 1975 - Gölcükspor

Eyüpspor - Denizli Büyükşehir Belediyespor

Yeni Diyarbakır A. Ş. - Yeşil Bursa A. Ş.

Dardanelspor A. Ş. - Halide Edip Adıvarspor

Çankırıspor - Maltepespor

Sivas Dört Eylül Belediyespor - Arsinspor

Derince Spor A. Ş. - Sancaktepe Belediye Spor

Kemer Tekirova Spor - Çine Madranspor

Erzincan Refahiyespor - 68 Yeni Aksaray Spor

5. Hafta

68 Yeni Aksaray Spor - Çankırıspor

Çine Madranspor - Derince Spor A. Ş.

Sancaktepe Belediye Spor - Erzincan Refahiyespor

Halide Edip Adıvarspor - Arsinspor

Denizli Büyükşehir Belediyespor - Yeni Diyarbakır A. Ş.

Dardanelspor A. Ş. - Eyüpspor

Yeşil Bursa A. Ş. - Payas Belediyespor 1975

Gölcükspor - Kemer Tekirova Spor

Maltepespor - Sivas Dört Eylül Belediyespor

6. Hafta

Payas Belediyespor 1975 - Denizli Büyükşehir Belediyespor

Kemer Tekirova Spor - Yeşil Bursa A. Ş.

Eyüpspor - Halide Edip Adıvarspor

Arsinspor - Maltepespor

Derince Spor A. Ş. - Gölcükspor

Çankırıspor - Sancaktepe Belediye Spor

Erzincan Refahiyespor - Çine Madranspor

Sivas Dört Eylül Belediyespor - 68 Yeni Aksaray Spor

Yeni Diyarbakır A. Ş. - Dardanelspor A. Ş.

7. Hafta

Yeşil Bursa A. Ş. - Derince Spor A. Ş.

Çine Madranspor - Çankırıspor

68 Yeni Aksaray Spor - Arsinspor

Gölcükspor - Erzincan Refahiyespor

Halide Edip Adıvarspor - Maltepespor

Eyüpspor - Yeni Diyarbakır A. Ş.

Dardanelspor A. Ş. - Payas Belediyespor 1975

Denizli Büyükşehir Belediyespor - Kemer Tekirova Spor

Sancaktepe Belediye Spor - Sivas Dört Eylül Belediyespor

8. Hafta

Derince Spor A. Ş. - Denizli Büyükşehir Belediyespor

Erzincan Refahiyespor - Yeşil Bursa A. Ş.

Yeni Diyarbakır A. Ş. - Halide Edip Adıvarspor

Payas Belediyespor 1975 - Eyüpspor

Çankırıspor - Gölcükspor

Arsinspor - Sancaktepe Belediye Spor

Sivas Dört Eylül Belediyespor - Çine Madranspor

Kemer Tekirova Spor - Dardanelspor A. Ş.

Maltepespor - 68 Yeni Aksaray Spor

9. Hafta

Halide Edip Adıvarspor - 68 Yeni Aksaray Spor

Yeşil Bursa A. Ş. - Çankırıspor

Çine Madranspor - Arsinspor

Dardanelspor A. Ş. - Derince Spor A. Ş.

Denizli Büyükşehir Belediyespor - Erzincan Refahiyespor

Sancaktepe Belediye Spor - Maltepespor

Yeni Diyarbakır A. Ş. - Payas Belediyespor 1975

Eyüpspor - Kemer Tekirova Spor

Gölcükspor - Sivas Dört Eylül Belediyespor

10. Hafta

Çankırıspor - Denizli Büyükşehir Belediyespor

Sivas Dört Eylül Belediyespor - Yeşil Bursa A. Ş.

Arsinspor - Gölcükspor

Kemer Tekirova Spor - Yeni Diyarbakır A. Ş.

Derince Spor A. Ş. - Eyüpspor

Payas Belediyespor 1975 - Halide Edip Adıvarspor

68 Yeni Aksaray Spor - Sancaktepe Belediye Spor

Maltepespor - Çine Madranspor

Erzincan Refahiyespor - Dardanelspor A. Ş.

11. Hafta

Çine Madranspor - 68 Yeni Aksaray Spor

Dardanelspor A. Ş. - Çankırıspor

Yeni Diyarbakır A. Ş. - Derince Spor A. Ş.

Halide Edip Adıvarspor - Sancaktepe Belediye Spor

Eyüpspor - Erzincan Refahiyespor

Yeşil Bursa A. Ş. - Arsinspor

Gölcükspor - Maltepespor

Payas Belediyespor 1975 - Kemer Tekirova Spor

Denizli Büyükşehir Belediyespor - Sivas Dört Eylül Belediyespor

12. Hafta

Maltepespor - Yeşil Bursa A. Ş.

Derince Spor A. Ş. - Payas Belediyespor 1975

Arsinspor - Denizli Büyükşehir Belediyespor

68 Yeni Aksaray Spor - Gölcükspor

Çankırıspor - Eyüpspor

Erzincan Refahiyespor - Yeni Diyarbakır A. Ş.

Kemer Tekirova Spor - Halide Edip Adıvarspor

Sancaktepe Belediye Spor - Çine Madranspor

Sivas Dört Eylül Belediyespor - Dardanelspor A. Ş.

13. Hafta

Yeşil Bursa A. Ş. - 68 Yeni Aksaray Spor

Yeni Diyarbakır A. Ş. - Çankırıspor

Halide Edip Adıvarspor - Çine Madranspor

Payas Belediyespor 1975 - Erzincan Refahiyespor

Gölcükspor - Sancaktepe Belediye Spor

Dardanelspor A. Ş. - Arsinspor

Kemer Tekirova Spor - Derince Spor A. Ş.

Denizli Büyükşehir Belediyespor - Maltepespor

Eyüpspor - Sivas Dört Eylül Belediyespor

14. Hafta

Arsinspor - Eyüpspor

Derince Spor A. Ş. - Halide Edip Adıvarspor

Sivas Dört Eylül Belediyespor - Yeni Diyarbakır A. Ş.

68 Yeni Aksaray Spor - Denizli Büyükşehir Belediyespor

Çine Madranspor - Gölcükspor

Erzincan Refahiyespor - Kemer Tekirova Spor

Çankırıspor - Payas Belediyespor 1975

Sancaktepe Belediye Spor - Yeşil Bursa A. Ş.

Maltepespor - Dardanelspor A. Ş.

15. Hafta

Dardanelspor A. Ş. - 68 Yeni Aksaray Spor

Yeşil Bursa A. Ş. - Çine Madranspor

Kemer Tekirova Spor - Çankırıspor

Erzincan Refahiyespor - Derince Spor A. Ş.

Denizli Büyükşehir Belediyespor - Sancaktepe Belediye Spor

Gölcükspor - Halide Edip Adıvarspor

Yeni Diyarbakır A. Ş. - Arsinspor

Eyüpspor - Maltepespor

Payas Belediyespor 1975 - Sivas Dört Eylül Belediyespor

16. Hafta

68 Yeni Aksaray Spor - Eyüpspor

Maltepespor - Yeni Diyarbakır A. Ş.

Sivas Dört Eylül Belediyespor - Kemer Tekirova Spor

Gölcükspor - Yeşil Bursa A. Ş.

Arsinspor - Payas Belediyespor 1975

Çine Madranspor - Denizli Büyükşehir Belediyespor

Halide Edip Adıvarspor - Erzincan Refahiyespor

Çankırıspor - Derince Spor A. Ş.

Sancaktepe Belediye Spor - Dardanelspor A. Ş.

17. Hafta

Yeni Diyarbakır A. Ş. - 68 Yeni Aksaray Spor

Erzincan Refahiyespor - Çankırıspor

Dardanelspor A. Ş. - Çine Madranspor

Eyüpspor - Sancaktepe Belediye Spor

Yeşil Bursa A. Ş. - Halide Edip Adıvarspor

Kemer Tekirova Spor - Arsinspor

Denizli Büyükşehir Belediyespor - Gölcükspor

Payas Belediyespor 1975 - Maltepespor

Derince Spor A. Ş. - Sivas Dört Eylül Belediyespor

18. Hafta

Erzincan Refahiyespor - Sivas Dört Eylül Belediyespor

Kemer Tekirova Spor - Maltepespor

Dardanelspor A. Ş. - Gölcükspor

Çankırıspor - Halide Edip Adıvarspor

Denizli Büyükşehir Belediyespor - Yeşil Bursa A. Ş.

Yeni Diyarbakır A. Ş. - Sancaktepe Belediye Spor

Derince Spor A. Ş. - Arsinspor

Eyüpspor - Çine Madranspor

Payas Belediyespor 1975 - 68 Yeni Aksaray Spor

19. Hafta

Sivas Dört Eylül Belediyespor - Çankırıspor

Yeşil Bursa A. Ş. - Dardanelspor A. Ş.

Maltepespor - Derince Spor A. Ş.

Arsinspor - Erzincan Refahiyespor

Sancaktepe Belediye Spor - Payas Belediyespor 1975

Halide Edip Adıvarspor - Denizli Büyükşehir Belediyespor

68 Yeni Aksaray Spor - Kemer Tekirova Spor

Çine Madranspor - Yeni Diyarbakır A. Ş.

Gölcükspor - Eyüpspor

20. Hafta

Erzincan Refahiyespor - Maltepespor

Yeni Diyarbakır A. Ş. - Gölcükspor

Dardanelspor A. Ş. - Denizli Büyükşehir Belediyespor

Eyüpspor - Yeşil Bursa A. Ş.

Sivas Dört Eylül Belediyespor - Halide Edip Adıvarspor

Çankırıspor - Arsinspor

Kemer Tekirova Spor - Sancaktepe Belediye Spor

Derince Spor A. Ş. - 68 Yeni Aksaray Spor

Payas Belediyespor 1975 - Çine Madranspor

21. Hafta

Maltepespor - Çankırıspor

Halide Edip Adıvarspor - Dardanelspor A. Ş.

Sancaktepe Belediye Spor - Derince Spor A. Ş.

68 Yeni Aksaray Spor - Erzincan Refahiyespor

Gölcükspor - Payas Belediyespor 1975

Çine Madranspor - Kemer Tekirova Spor

Denizli Büyükşehir Belediyespor - Eyüpspor

Yeşil Bursa A. Ş. - Yeni Diyarbakır A. Ş.

Arsinspor - Sivas Dört Eylül Belediyespor

22. Hafta

Arsinspor - Halide Edip Adıvarspor

Sivas Dört Eylül Belediyespor - Maltepespor

Yeni Diyarbakır A. Ş. - Denizli Büyükşehir Belediyespor

Kemer Tekirova Spor - Gölcükspor

Payas Belediyespor 1975 - Yeşil Bursa A. Ş.

Erzincan Refahiyespor - Sancaktepe Belediye Spor

Çankırıspor - 68 Yeni Aksaray Spor

Eyüpspor - Dardanelspor A. Ş.

Derince Spor A. Ş. - Çine Madranspor

23. Hafta

Gölcükspor - Derince Spor A. Ş.

Sancaktepe Belediye Spor - Çankırıspor

Çine Madranspor - Erzincan Refahiyespor

Maltepespor - Arsinspor

Denizli Büyükşehir Belediyespor - Payas Belediyespor 1975

Yeşil Bursa A. Ş. - Kemer Tekirova Spor

Halide Edip Adıvarspor - Eyüpspor

Dardanelspor A. Ş. - Yeni Diyarbakır A. Ş.

68 Yeni Aksaray Spor - Sivas Dört Eylül Belediyespor

24. Hafta

Yeni Diyarbakır A. Ş. - Eyüpspor

Erzincan Refahiyespor - Gölcükspor

Kemer Tekirova Spor - Denizli Büyükşehir Belediyespor

Derince Spor A. Ş. - Yeşil Bursa A. Ş.

Maltepespor - Halide Edip Adıvarspor

Sivas Dört Eylül Belediyespor - Sancaktepe Belediye Spor

Çankırıspor - Çine Madranspor

Payas Belediyespor 1975 - Dardanelspor A. Ş.

Arsinspor - 68 Yeni Aksaray Spor

25. Hafta

Denizli Büyükşehir Belediyespor - Derince Spor A. Ş.

Gölcükspor - Çankırıspor

Sancaktepe Belediye Spor - Arsinspor

Yeşil Bursa A. Ş. - Erzincan Refahiyespor

Eyüpspor - Payas Belediyespor 1975

Dardanelspor A. Ş. - Kemer Tekirova Spor

68 Yeni Aksaray Spor - Maltepespor

Halide Edip Adıvarspor - Yeni Diyarbakır A. Ş.

Çine Madranspor - Sivas Dört Eylül Belediyespor

26. Hafta

68 Yeni Aksaray Spor - Halide Edip Adıvarspor

Payas Belediyespor 1975 - Yeni Diyarbakır A. Ş.

Kemer Tekirova Spor - Eyüpspor

Sivas Dört Eylül Belediyespor - Gölcükspor

Erzincan Refahiyespor - Denizli Büyükşehir Belediyespor

Çankırıspor - Yeşil Bursa A. Ş.

Maltepespor - Sancaktepe Belediye Spor

Arsinspor - Çine Madranspor

Derince Spor A. Ş. - Dardanelspor A. Ş.

27. Hafta

Sancaktepe Belediye Spor - 68 Yeni Aksaray Spor

Denizli Büyükşehir Belediyespor - Çankırıspor

Eyüpspor - Derince Spor A. Ş.

Gölcükspor - Arsinspor

Dardanelspor A. Ş. - Erzincan Refahiyespor

Halide Edip Adıvarspor - Payas Belediyespor 1975

Yeni Diyarbakır A. Ş. - Kemer Tekirova Spor

Çine Madranspor - Maltepespor

Yeşil Bursa A. Ş. - Sivas Dört Eylül Belediyespor

28. Hafta

Kemer Tekirova Spor - Payas Belediyespor 1975

Maltepespor - Gölcükspor

Erzincan Refahiyespor - Eyüpspor

Sancaktepe Belediye Spor - Halide Edip Adıvarspor

Derince Spor A. Ş. - Yeni Diyarbakır A. Ş.

Sivas Dört Eylül Belediyespor - Denizli Büyükşehir Belediyespor

Arsinspor - Yeşil Bursa A. Ş.

68 Yeni Aksaray Spor - Çine Madranspor

Çankırıspor - Dardanelspor A. Ş.

29. Hafta

Gölcükspor - 68 Yeni Aksaray Spor

Eyüpspor - Çankırıspor

Denizli Büyükşehir Belediyespor - Arsinspor

Yeni Diyarbakır A. Ş. - Erzincan Refahiyespor

Payas Belediyespor 1975 - Derince Spor A. Ş.

Çine Madranspor - Sancaktepe Belediye Spor

Halide Edip Adıvarspor - Kemer Tekirova Spor

Yeşil Bursa A. Ş. - Maltepespor

Dardanelspor A. Ş. - Sivas Dört Eylül Belediyespor

30. Hafta

Sivas Dört Eylül Belediyespor - Eyüpspor

Sancaktepe Belediye Spor - Gölcükspor

Çankırıspor - Yeni Diyarbakır A. Ş.

Çine Madranspor - Halide Edip Adıvarspor

Derince Spor A. Ş. - Kemer Tekirova Spor

Maltepespor - Denizli Büyükşehir Belediyespor

68 Yeni Aksaray Spor - Yeşil Bursa A. Ş.

Erzincan Refahiyespor - Payas Belediyespor 1975

Arsinspor - Dardanelspor A. Ş.

31. Hafta

Denizli Büyükşehir Belediyespor - 68 Yeni Aksaray Spor

Payas Belediyespor 1975 - Çankırıspor

Gölcükspor - Çine Madranspor

Halide Edip Adıvarspor - Derince Spor A. Ş.

Yeşil Bursa A. Ş. - Sancaktepe Belediye Spor

Kemer Tekirova Spor - Erzincan Refahiyespor

Eyüpspor - Arsinspor

Dardanelspor A. Ş. - Maltepespor

Yeni Diyarbakır A. Ş. - Sivas Dört Eylül Belediyespor

32. Hafta

Halide Edip Adıvarspor - Gölcükspor

Maltepespor - Eyüpspor

Arsinspor - Yeni Diyarbakır A. Ş.

Sivas Dört Eylül Belediyespor - Payas Belediyespor 1975

Çine Madranspor - Yeşil Bursa A. Ş.

Sancaktepe Belediye Spor - Denizli Büyükşehir Belediyespor

Çankırıspor - Kemer Tekirova Spor

Derince Spor A. Ş. - Erzincan Refahiyespor

68 Yeni Aksaray Spor - Dardanelspor A. Ş.

33. Hafta

Eyüpspor - 68 Yeni Aksaray Spor

Denizli Büyükşehir Belediyespor - Çine Madranspor

Derince Spor A. Ş. - Çankırıspor

Payas Belediyespor 1975 - Arsinspor

Dardanelspor A. Ş. - Sancaktepe Belediye Spor

Yeşil Bursa A. Ş. - Gölcükspor

Erzincan Refahiyespor - Halide Edip Adıvarspor

Yeni Diyarbakır A. Ş. - Maltepespor

Kemer Tekirova Spor - Sivas Dört Eylül Belediyespor

34. Hafta

68 Yeni Aksaray Spor - Yeni Diyarbakır A. Ş.

Sancaktepe Belediye Spor - Eyüpspor

Gölcükspor - Denizli Büyükşehir Belediyespor

Arsinspor - Kemer Tekirova Spor

Halide Edip Adıvarspor - Yeşil Bursa A. Ş.

Maltepespor - Payas Belediyespor 1975

Çankırıspor - Erzincan Refahiyespor

Sivas Dört Eylül Belediyespor - Derince Spor A. Ş.

Çine Madranspor - Dardanelspor A. Ş.

SPOR TOTO 3. LİG, 3. GRUP

1. Hafta

Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Sandıklıspor

Orhangazispor - Bergama Belediyespor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Ayvalıkgücü Bld. Spor

Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Balçova Belediye Spor

Beylerbeyispor - Van Büyükşehir Belediyespor

İstanbul Güngörenspor - Sakaryaspor A. Ş.

Erzin Belediyespor - Etimesgut Bld. Spor

Ankara Demirspor - Kayseri Şekerspor

Silivrispor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

2. Hafta

Kayseri Şekerspor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor

Van Büyükşehir Belediyespor - Orhangazispor

Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Erzin Belediyespor

Sakaryaspor A. Ş. - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor

Etimesgut Bld. Spor - Beylerbeyispor

Bergama Belediyespor - İstanbul Güngörenspor

Sandıklıspor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor

Balçova Belediye Spor - Ankara Demirspor

Ayvalıkgücü Bld. Spor - Silivrispor

3. Hafta

Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Ayvalıkgücü Bld. Spor

Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Bergama Belediyespor

Ankara Demirspor - Sandıklıspor

İstanbul Güngörenspor - Van Büyükşehir Belediyespor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Balçova Belediye Spor

Erzin Belediyespor - Beylerbeyispor

Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Sakaryaspor A. Ş.

Orhangazispor - Etimesgut Bld. Spor

Silivrispor - Kayseri Şekerspor

4. Hafta

Kayseri Şekerspor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

Sandıklıspor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor

Ayvalıkgücü Bld. Spor - Erzin Belediyespor

Van Büyükşehir Belediyespor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor

Etimesgut Bld. Spor - İstanbul Güngörenspor

Beylerbeyispor - Orhangazispor

Bergama Belediyespor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor

Balçova Belediye Spor - Silivrispor

Sakaryaspor A. Ş. - Ankara Demirspor

5. Hafta

Ankara Demirspor - Bergama Belediyespor

Silivrispor - Sandıklıspor

Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Balçova Belediye Spor

Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Van Büyükşehir Belediyespor

Erzin Belediyespor - Orhangazispor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Sakaryaspor A. Ş.

İstanbul Güngörenspor - Beylerbeyispor

Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Etimesgut Bld. Spor

Ayvalıkgücü Bld. Spor - Kayseri Şekerspor

6. Hafta

Sandıklıspor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

Bergama Belediyespor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor

Kayseri Şekerspor - Erzin Belediyespor

Beylerbeyispor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor

Orhangazispor - İstanbul Güngörenspor

Etimesgut Bld. Spor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor

Balçova Belediye Spor - Ayvalıkgücü Bld. Spor

Van Büyükşehir Belediyespor - Ankara Demirspor

Sakaryaspor A. Ş. - Silivrispor

7. Hafta

Ayvalıkgücü Bld. Spor - Sandıklıspor

Silivrispor - Bergama Belediyespor

Kayseri Şekerspor - Balçova Belediye Spor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Van Büyükşehir Belediyespor

Erzin Belediyespor - İstanbul Güngörenspor

Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Orhangazispor

Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Beylerbeyispor

Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Sakaryaspor A. Ş.

Ankara Demirspor - Etimesgut Bld. Spor

8. Hafta

Balçova Belediye Spor - Erzin Belediyespor

Etimesgut Bld. Spor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor

İstanbul Güngörenspor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor

Sakaryaspor A. Ş. - Ayvalıkgücü Bld. Spor

Orhangazispor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor

Van Büyükşehir Belediyespor - Silivrispor

Beylerbeyispor - Ankara Demirspor

Sandıklıspor - Kayseri Şekerspor

Bergama Belediyespor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

9. Hafta

Balçova Belediye Spor - Sandıklıspor

Ayvalıkgücü Bld. Spor - Bergama Belediyespor

Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Van Büyükşehir Belediyespor

Kayseri Şekerspor - Sakaryaspor A. Ş.

Erzin Belediyespor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Beylerbeyispor

Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - İstanbul Güngörenspor

Ankara Demirspor - Orhangazispor

Silivrispor - Etimesgut Bld. Spor

10. Hafta

Sandıklıspor - Erzin Belediyespor

Orhangazispor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor

Sakaryaspor A. Ş. - Balçova Belediye Spor

Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor

Van Büyükşehir Belediyespor - Ayvalıkgücü Bld. Spor

İstanbul Güngörenspor - Ankara Demirspor

Beylerbeyispor - Silivrispor

Bergama Belediyespor - Kayseri Şekerspor

Etimesgut Bld. Spor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

11. Hafta

Balçova Belediye Spor - Bergama Belediyespor

Erzin Belediyespor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor

Kayseri Şekerspor - Van Büyükşehir Belediyespor

Ankara Demirspor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor

Silivrispor - Orhangazispor

Ayvalıkgücü Bld. Spor - Etimesgut Bld. Spor

Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Beylerbeyispor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor - İstanbul Güngörenspor

Sandıklıspor - Sakaryaspor A. Ş.

12. Hafta

Sakaryaspor A. Ş. - Erzin Belediyespor

Etimesgut Bld. Spor - Kayseri Şekerspor

Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor

Van Büyükşehir Belediyespor - Balçova Belediye Spor

Beylerbeyispor - Ayvalıkgücü Bld. Spor

Bergama Belediyespor - Sandıklıspor

İstanbul Güngörenspor - Silivrispor

Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Ankara Demirspor

Orhangazispor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

13. Hafta

Erzin Belediyespor - Ankara Demirspor

Sakaryaspor A. Ş. - Bergama Belediyespor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor

Silivrispor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor

Sandıklıspor - Van Büyükşehir Belediyespor

Ayvalıkgücü Bld. Spor - Orhangazispor

Balçova Belediye Spor - Etimesgut Bld. Spor

Kayseri Şekerspor - Beylerbeyispor

Anadolu Üsküdar 1908 Spor - İstanbul Güngörenspor

14. Hafta

Van Büyükşehir Belediyespor - Sakaryaspor A. Ş.

Bergama Belediyespor - Erzin Belediyespor

Orhangazispor - Kayseri Şekerspor

Ankara Demirspor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor

Beylerbeyispor - Balçova Belediye Spor

İstanbul Güngörenspor - Ayvalıkgücü Bld. Spor

Etimesgut Bld. Spor - Sandıklıspor

Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Silivrispor

Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

15. Hafta

Silivrispor - Ankara Demirspor

Van Büyükşehir Belediyespor - Bergama Belediyespor

Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor

Ayvalıkgücü Bld. Spor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor

Balçova Belediye Spor - Orhangazispor

Sakaryaspor A. Ş. - Etimesgut Bld. Spor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Erzin Belediyespor

Kayseri Şekerspor - İstanbul Güngörenspor

Sandıklıspor - Beylerbeyispor

16. Hafta

Beylerbeyispor - Sakaryaspor A. Ş.

Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Kayseri Şekerspor

İstanbul Güngörenspor - Balçova Belediye Spor

Erzin Belediyespor - Van Büyükşehir Belediyespor

Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Ayvalıkgücü Bld. Spor

Etimesgut Bld. Spor - Bergama Belediyespor

Orhangazispor - Sandıklıspor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Silivrispor

Ankara Demirspor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

17. Hafta

Ayvalıkgücü Bld. Spor - Ankara Demirspor

Kayseri Şekerspor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor

Balçova Belediye Spor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor

Silivrispor - Erzin Belediyespor

Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor

Van Büyükşehir Belediyespor - Etimesgut Bld. Spor

Bergama Belediyespor - Beylerbeyispor

Sandıklıspor - İstanbul Güngörenspor

Sakaryaspor A. Ş. - Orhangazispor

18. Hafta

Sakaryaspor A. Ş. - İstanbul Güngörenspor

Van Büyükşehir Belediyespor - Beylerbeyispor

Sandıklıspor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor

Bergama Belediyespor - Orhangazispor

Ayvalıkgücü Bld. Spor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor

Etimesgut Bld. Spor - Erzin Belediyespor

Balçova Belediye Spor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor

Kayseri Şekerspor - Ankara Demirspor

Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Silivrispor

19. Hafta

Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Sandıklıspor

İstanbul Güngörenspor - Bergama Belediyespor

Ankara Demirspor - Balçova Belediye Spor

Silivrispor - Ayvalıkgücü Bld. Spor

Orhangazispor - Van Büyükşehir Belediyespor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Kayseri Şekerspor

Beylerbeyispor - Etimesgut Bld. Spor

Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Sakaryaspor A. Ş.

Erzin Belediyespor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

20. Hafta

Ayvalıkgücü Bld. Spor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

Van Büyükşehir Belediyespor - İstanbul Güngörenspor

Etimesgut Bld. Spor - Orhangazispor

Balçova Belediye Spor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor

Beylerbeyispor - Erzin Belediyespor

Bergama Belediyespor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor

Sakaryaspor A. Ş. - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor

Kayseri Şekerspor - Silivrispor

Sandıklıspor - Ankara Demirspor

21. Hafta

Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Bergama Belediyespor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Sandıklıspor

Erzin Belediyespor - Ayvalıkgücü Bld. Spor

Silivrispor - Balçova Belediye Spor

Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Van Büyükşehir Belediyespor

Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Kayseri Şekerspor

İstanbul Güngörenspor - Etimesgut Bld. Spor

Ankara Demirspor - Sakaryaspor A. Ş.

Orhangazispor - Beylerbeyispor

22. Hafta

Etimesgut Bld. Spor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor

Beylerbeyispor - İstanbul Güngörenspor

Sakaryaspor A. Ş. - Büyükşehir Belediye Erzurumspor

Orhangazispor - Erzin Belediyespor

Van Büyükşehir Belediyespor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor

Kayseri Şekerspor - Ayvalıkgücü Bld. Spor

Bergama Belediyespor - Ankara Demirspor

Sandıklıspor - Silivrispor

Balçova Belediye Spor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

23. Hafta

Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Sandıklıspor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Bergama Belediyespor

Ayvalıkgücü Bld. Spor - Balçova Belediye Spor

Ankara Demirspor - Van Büyükşehir Belediyespor

Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Etimesgut Bld. Spor

Erzin Belediyespor - Kayseri Şekerspor

İstanbul Güngörenspor - Orhangazispor

Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Beylerbeyispor

Silivrispor - Sakaryaspor A. Ş.

24. Hafta

Orhangazispor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor

Balçova Belediye Spor - Kayseri Şekerspor

İstanbul Güngörenspor - Erzin Belediyespor

Van Büyükşehir Belediyespor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor

Beylerbeyispor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor

Sandıklıspor - Ayvalıkgücü Bld. Spor

Bergama Belediyespor - Silivrispor

Etimesgut Bld. Spor - Ankara Demirspor

Sakaryaspor A. Ş. - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

25. Hafta

Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Bergama Belediyespor

Kayseri Şekerspor - Sandıklıspor

Silivrispor - Van Büyükşehir Belediyespor

Erzin Belediyespor - Balçova Belediye Spor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Etimesgut Bld. Spor

Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Orhangazispor

Ayvalıkgücü Bld. Spor - Sakaryaspor A. Ş.

Ankara Demirspor - Beylerbeyispor

Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - İstanbul Güngörenspor

26. Hafta

Beylerbeyispor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor

Sakaryaspor A. Ş. - Kayseri Şekerspor

Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Erzin Belediyespor

Bergama Belediyespor - Ayvalıkgücü Bld. Spor

İstanbul Güngörenspor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor

Sandıklıspor - Balçova Belediye Spor

Orhangazispor - Ankara Demirspor

Etimesgut Bld. Spor - Silivrispor

Van Büyükşehir Belediyespor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

27. Hafta

Erzin Belediyespor - Sandıklıspor

Kayseri Şekerspor - Bergama Belediyespor

Ayvalıkgücü Bld. Spor - Van Büyükşehir Belediyespor

Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor

Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Etimesgut Bld. Spor

Ankara Demirspor - İstanbul Güngörenspor

Silivrispor - Beylerbeyispor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Orhangazispor

Balçova Belediye Spor - Sakaryaspor A. Ş.

28. Hafta

İstanbul Güngörenspor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor

Van Büyükşehir Belediyespor - Kayseri Şekerspor

Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Erzin Belediyespor

Bergama Belediyespor - Balçova Belediye Spor

Etimesgut Bld. Spor - Ayvalıkgücü Bld. Spor

Sakaryaspor A. Ş. - Sandıklıspor

Orhangazispor - Silivrispor

Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Ankara Demirspor

Beylerbeyispor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

29. Hafta

Sandıklıspor - Bergama Belediyespor

Ankara Demirspor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor

Balçova Belediye Spor - Van Büyükşehir Belediyespor

Kayseri Şekerspor - Etimesgut Bld. Spor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor

Erzin Belediyespor - Sakaryaspor A. Ş.

Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Orhangazispor

Ayvalıkgücü Bld. Spor - Beylerbeyispor

Silivrispor - İstanbul Güngörenspor

30. Hafta

Bergama Belediyespor - Sakaryaspor A. Ş.

Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor

Ankara Demirspor - Erzin Belediyespor

Beylerbeyispor - Kayseri Şekerspor

Etimesgut Bld. Spor - Balçova Belediye Spor

Orhangazispor - Ayvalıkgücü Bld. Spor

Van Büyükşehir Belediyespor - Sandıklıspor

Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Silivrispor

İstanbul Güngörenspor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

31. Hafta

Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Ankara Demirspor

Erzin Belediyespor - Bergama Belediyespor

Silivrispor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor

Sakaryaspor A. Ş. - Van Büyükşehir Belediyespor

Sandıklıspor - Etimesgut Bld. Spor

Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor

Ayvalıkgücü Bld. Spor - İstanbul Güngörenspor

Balçova Belediye Spor - Beylerbeyispor

Kayseri Şekerspor - Orhangazispor

32. Hafta

Etimesgut Bld. Spor - Sakaryaspor A. Ş.

İstanbul Güngörenspor - Kayseri Şekerspor

Erzin Belediyespor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor

Bergama Belediyespor - Van Büyükşehir Belediyespor

Orhangazispor - Balçova Belediye Spor

Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Ayvalıkgücü Bld. Spor

Beylerbeyispor - Sandıklıspor

Ankara Demirspor - Silivrispor

Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

33. Hafta

Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Ankara Demirspor

Ayvalıkgücü Bld. Spor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor

Silivrispor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor

Sandıklıspor - Orhangazispor

Bergama Belediyespor - Etimesgut Bld. Spor

Van Büyükşehir Belediyespor - Erzin Belediyespor

Kayseri Şekerspor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor

Sakaryaspor A. Ş. - Beylerbeyispor

Balçova Belediye Spor - İstanbul Güngörenspor

34. Hafta

Orhangazispor - Sakaryaspor A. Ş.

Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Kayseri Şekerspor

Ankara Demirspor - Ayvalıkgücü Bld. Spor

Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Balçova Belediye Spor

Etimesgut Bld. Spor - Van Büyükşehir Belediyespor

Erzin Belediyespor - Silivrispor

İstanbul Güngörenspor - Sandıklıspor

Beylerbeyispor - Bergama Belediyespor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

CİHAN

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×