Sergen Yalçın’a bandolu karşılama

Gaziantepspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey’i makamında ziyaret etti.

Sergen Yalçın’a bandolu karşılama
11 Aralık 2013 Çarşamba 15:58

Gaziantepspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey’i makamında ziyaret etti.

Kapıda bando ile karşılanan Yalçın ve ekibi, daha sonra Başkan Güzelbey’in makamında baş başa bir süre görüştü. Sergen’in gelişi ile Gaziantepspor’un iyi bir çıkış süreci yakaladığını ifade eden Başkan Güzelbey, Sergen’in başarılı olması için Gaziantepspor’un iyi bir fırsat olduğunu söyledi.

Gaziantepspor’un menfaatleri gereği hareket edeceklerini vurgulayan Güzelbey, "Sergen Yalçın Türk futboluna mal olmuş önemli isimlerden birisi. Umarım futbolculuk dönemindeki başarısını teknik direktörlük dönemi ile Gaziantepspor’da yaşar. O’nun başarılı olması Gaziantepspor’un başarılı olması demektir." ifadelerini kullandı.

Uzun zamandan bu yana Başkan Güzelbey’e ziyarette bulunmak istediğini ifade eden Sergen Yalçın ise yaptığı açıklamada, "Başkanımı daha önce ziyaret etmek istiyordum. Ancak bugüne nasip oldu. İnşallah bundan sonra kent ile birlikte güzel günlere imza atarız. Gaziantepspor’u hak ettiği yerlere taşımak için el birliği ile hareket etmek istiyoruz. Başkanım bizi kabul ettiği için kendisine ayrıca teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Ziyaret sonrası Sergen Yalçın’a Gaziantep’in kültür ve yöresel yaşamını anlatan bir kitap seti hediye eden Güzelbey, Sergen ve ekibine başarılar diledi. Ziyarette Sergen Yalçın’ın yanı sıra kaleci antrenörü Murat Şahin ile Genel Menajer Erhan Yüksek de yer aldı.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×