'Sergen, reklam çekimi için İstanbul’a gitti, istifa etmedi'

Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl, Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın istifa haberlerini yalanladı.

'Sergen, reklam çekimi için İstanbul’a gitti, istifa etmedi'
16 Ocak 2014 Perşembe 14:38

Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl, Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın istifa haberlerini yalanladı. Sergen Yalçın’ın reklam çekimi için İstanbul'a gittiğini belirten Kızıl, böyle bir şeyin olmadığını söyledi.

Sergen Yalçın’ın dün akşam kampı terk ederek İstanbul'a dönmesi üzerine başarılı teknik adamın Gaziantepspor’dan istifa ettiği iddia edildi. Bunun üzerine Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl yaptığı açıklamada, Sergen Yalçın’ın istifa etmediğini, reklam çekimi için akşam İstanbul’a gittiğini dile getirdi. Kızıl konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

"Bugün kamp bitiyor, adamın bugün ve yarın reklam çekimi var. Onun için İstanbul’a gitti. Ortaya atılan iddialar dedikodudur. Öyle bir şey yok. İstifa etse çıkar açıklama yapardı. Yardımcı hocaları Antalya’da. Bugün de kampımız bitiyor, onlarda bugün dönüyor, takım da dönüyor. Adam akşamdan gitti reklam çekimim var diye. Böyle bir şey yok."

Ayrıca As Başkan Mehmet Kızıl twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Sergen Yalçın hocamızla ilgili basında haber kirliliği var. Sergen hocamızla sezon sonuna kadar sözleşmemiz var." ifadelerine yer verdi.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×