Sağlam: Çok iyi bir ilk devre kötü bir ikinci yarı

Sivasspor’u sahasında 2-0 yenen Eskişehirspor’da Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Karşılaşmayı kendileri için “Çok iyi bir ilk devre kötü bir ikinci yarı” olarak değerlendirirken, Sivasspor Teknik Sorumlusu Lopez ise tam tersi olarak maçı "Kötü bir ilk y.

Sağlam: Çok iyi bir ilk devre kötü bir ikinci yarı
18 Ocak 2014 Cumartesi 21:43

Sivasspor’u sahasında 2-0 yenen Eskişehirspor’da Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Karşılaşmayı kendileri için “Çok iyi bir ilk devre kötü bir ikinci yarı” olarak değerlendirirken, Sivasspor Teknik Sorumlusu Lopez ise tam tersi olarak maçı "Kötü bir ilk yarı iyi bir ikinci yarıydı” diye özetledi.

    Eskişehirspor Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, ilk devre iyi oynadıklarını ve rakibe pozisyon vermediklerini belirterek şöyle konuştu: “2.yarı maalesef oyunun hakimiyetini rakibe verdik, kalemizde pozisyonlar gördük ama futbolun şansı ikinci yarıda bizimle beraberdi. Yakaladığımız pozisyonlarda özellikle rakip defansın öne çıktığı anlarda bunları değerlendiremedik, takım olarak öne çıkamadık. Çok iyi bir ilk devre kötü bir ikinci yarı. Maçın sonlarına doğru özellikle genç kardeşimizin attığı golle 2-0 maçı kazanmak bizim için iddiamızın devamı için bu maçı geçmemiz gerekiyordu, şükürler olsun geçtik. Önümüzde Bursaspor maçı var. O maçı da inşallah güzel bir şekilde geçersek, gruplardan çıkma adına iyi bir avantaj elde etmiş oluruz. Oyuncularımızı tebrik ediyorum.Sivasspor’a da başarılar diliyorum.”

    Eskişehirsporlu Hürriyet ve Özgür ise Sivas evinde çok iyi oynayan bir takım olması nedeniyle zor bir karşılaşma olacağını bildiklerini anlatarak, çok iyi mücadele ederek maçı kazandıklarını hedefleri olan kupayı Eskişehir’e götürmek istediklerini ifade etti.

    “KÖTÜ BİR İLK YARI İYİ BİR İKİNCİ YARIYDI”

    Sivasspor Teknik Sorumlusu Cesar Domingo Lopez, karşılaşmayı “Kötü bir ilk yarı iyi bir ikinci yarıydı” diye özetledi. Lopez ,”Bugün kötü bir ilk yarı iyi bir ikinci yarıydı.Pozisyonlar bulduk fakat maalesef değerlendiremedik.” dedi.

    Maçın hakemiyle ilgili soruya ise o konuda konuşmak istemediğini anlatan Lopez, bunun hakemlerle ilgili konuşması halinde takım için olumsuz olacağı için konuşmayacağını kaydetti.

    Sivassporlu Ümit Kurt ve Grosicki ise maçta çok iyi oynamalarına rağmen şansız goller yediklerini anlatarak üzgün olduklarını ve daha sonraki maçlarda telafi etmek istediklerini, Akhisar maçının öneminin daha da arttığını belirtti. CİHAN

Sağlam: Çok iyi bir ilk devre kötü bir ikinci yarı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×