Ricky Hickman: Tüm kupaları kazanmak istiyorum

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımı'nın yeni transferi Ricky Hickman, Fenerbahçe forması giyeceği ve Zeljko Obradovic ile çalışacağı için çok mutlu olduğunu söyledi. Hickman, Fenerbahçe forması altında kazanabileceği tüm kupaları kazanmak...

Ricky Hickman: Tüm kupaları kazanmak istiyorum
02 Temmuz 2014 Çarşamba 19:33

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımı'nın yeni transferi Ricky Hickman, Fenerbahçe forması giyeceği ve Zeljko Obradovic ile çalışacağı için çok mutlu olduğunu söyledi. Hickman, Fenerbahçe forması altında kazanabileceği tüm kupaları kazanmak istediğini de dile getirdi.

Kulübün internet sitesine konuşan Ricky Hickman, "Fenerbahçe Ülker gibi bir takımın parçası olacağım ve Zeljko Obradovic'in antrenörlüğünü yaptığı bir ekipte bulunacağım için çok mutluyum. Geçtiğimiz yıl Euroleague şampiyonu olan bir takımda yer alıyordum ve benim için harika bir sezondu. Ama artık önümüzdeki sezona ve Fenerbahçe Ülker ile özel işler başarabilmeye konsantre oluyorum. Amacım, Fenerbahçe formasıyla birlikte kazanabileceğim tüm kupalarda mutlu sona ulaşmak olacak." ifadelerini kullandı.

Zeljko Obradovic ve takım arkadaşları hakkında ise Hickman "Zeljko Obradovic ile çalışabilmek için sabırsızlanıyorum. Onun, benim kariyerim için büyük bir şans olduğunu biliyorum. Çünkü ben gelişimi ve öğrenmeyi seven bir oyuncuyum. Avrupa'da da oyuncu geliştirme konusunda Obradovic'ten daha iyi bir koç yok. Saygı duyduğum birçok oyuncudan Obradovic hakkında aynı şeyleri duydum. Takımda bulunan birçok yetenekli Fenerbahçe Ülker oyuncusuyla birlikte mücadele etmeye ve iyi işler başarmaya çalışacağım." şeklinde konuştu.

Son olarak taraftarlara mesajlarını ileten Ricky Hickman, "Bana kısa sürede gösterdiğiniz ilgi ve hoş geldin mesajları için çok teşekkür ederim. Sizlere, elimden gelenin en iyisini vereceğime ve harika işler başarmak için takımıma yardımcı olacağıma söz veriyorum." dedi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×