Orman, yaz futbol okulunun açılışını gerçekleştirdi, sünnet şölenine katıldı

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman, Zonguldak Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği tarafından düzenlenen yaz futbol okulunun açılışını yaptı. Orman daha sonra yine dernek tarafından düzenlenen sünnet şölenine katıldı....

Orman, yaz futbol okulunun açılışını gerçekleştirdi, sünnet şölenine katıldı
26 Haziran 2014 Perşembe 21:43

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman, Zonguldak Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği tarafından düzenlenen yaz futbol okulunun açılışını yaptı. Orman daha sonra yine dernek tarafından düzenlenen sünnet şölenine katıldı.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman ve Taraftar ve Dernekler Sorumlusu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özköse ile birlikte yaz futbol açılışı için Kışla Halı Saha Tesislerine geldi. Burada alkışlarla karşılanan Orman, açılışta yaptığı konuşmasında Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği'nin büyük çalışmalara imza attığını söyledi. Orman şunları söyledi: "Yaz futbol okulu hayırlı olsun. Derneğimizin göğsümüzü kabartan çalışmaları var. Bu nedenle buraya ikinci gelişim. Seneye de geleceğiz gibi görünüyor. Futbol okulunun ardından bir de basketbol okulunun lazım olduğunu düşünüyorum buraya. Şurada bir yazı var. 'Beşiktaş şereftir, şeref Beşiktaş'tır' diye. Bizim aile kültürümüzde gençlere Beşiktaş kültürünü öğretmek ve spor yaptırmak istiyoruz. O yüzden de bu futbol okullarına çok önem veriyoruz."

Açılış sonrası Fikret Orman, futbol okuluna katılan çocuklarla tek tek ilgilendi. Dernek tarafından geleneksel hale getirilen ve bu sene 3.'sü gerçekleştirilen sünnet şölenine de katılan Orman, sünnet olan 50 çocuk ve ailelerine seslendi. Orman "Annem küçük çocukları gördüğü zaman hep 'Allah dört gözden ayırmasın' derdi. Aynı temennilerle Allah dört gözden ayırmasın. Anne ve babanın gözünün önünden çocuklarını ayırmasın. Allah bu çocukları sizlere ailelerine düğünlerini ve torunlarını görmeyi nasip etsin." şeklinde konuştu.

Sünnet duası ve pasta kesiminin de gerçekleştirilmesinin ardından sünnet olan çocuklara ilk hediyesini Fikret Orman verdi. Hediyelerin verilmesi ve yemek dağıtımının ardından etkinlik sona erdi. CİHAN

Orman, yaz futbol okulunun açılışını gerçekleştirdi, sünnet şölenine katıldı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×