Olcan imzayı Galatasaray'a, stresi Altınoluk'ta attı

Trabzonspor'un milli futbolcusu Olcan Adın Galatasaray'a imzayı attıktan sonra soluğu Altınoluk'ta aldı. Galatasaray, Trabzonspor'un milli futbolcusu Olcan Adın ile 4 yıllık anlaşmaya varıldığını borsaya bildirdi. Sarı-kırmızılı ekip Olcan...

Olcan imzayı Galatasaray'a, stresi Altınoluk'ta attı
05 Temmuz 2014 Cumartesi 20:13

Trabzonspor'un milli futbolcusu Olcan Adın Galatasaray'a imzayı attıktan sonra soluğu Altınoluk'ta aldı.

Galatasaray, Trabzonspor'un milli futbolcusu Olcan Adın ile 4 yıllık anlaşmaya varıldığını borsaya bildirdi. Sarı-kırmızılı ekip Olcan transeferi için 4 milyon Euro ödeyecek. Olcan Adın,cimboma imzayı attıktan sonra soluğu ailesinin bulunduğu Balıkesir'in Edremit ilçesi Altınoluk mahallesinde aldı. Bu sabah İstanbul Yenikapı'dan Bandırma'ya gemi ile gelen Olcan Adın, oradan ailesinin bulunduğu Altınoluk'a geldi.

Ailesiyle Altınoluk'ta hasret gideren Galatasaray'ın çiçeği burnundaki yeni transferi Olcan Adın daha sonra Altınoluk'ta arkadaşlarıyla birlikte denizin keyfini çıkardı.

Burada Galatasaraylı taraftarlarla hatıra fotoğraf çektiren Olcan Adın, basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı. Ünlü futbolcu Olcan Adın, kulübün izni olmadığı gerekçesiyle soruları cevapsız bıraktı.

Olcan Adın'ın yerine babası Şerafettin Adın, basının sorularını yanıtladı. Baba Adın, "Gayet iyi bir transfer. Aslında daha önce gelmesi lazımdı. Şartlar bunu gösterdi. Şimdi oldu; iyi oldu." ifadelerini kullandı.

Olcan'ın sarı - kırmızılı takıma transferi hakkında kendisinin fikrini alıp almadığı yönündeki soruya ise Baba Adın, "Galatasaray'a transfer olurken bana sormasına gerek yok. Neden bana sorsun ki. Gideceği yeri biliyordu. Kararını kendisi veriyor. Burak ve Selçuk'la genç milli takımdan beri arkadaşlar. Onlar kanka gibi bir şey. Onların transferde etkisi olup olmadığını bilmiyorum. Ama onlarla farklı bir diyalogu var. 16 yaşından beri genç milli takımdan beri beraberler." cevabını verdi.

CİHAN

Olcan imzayı Galatasaray'a, stresi Altınoluk'ta attı(Özel)


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×