banner379

Öğrenciler kupa, İlçe Milli Eğitim Müdürü kitap verdi

Samsun'daki okullar arasında düzenlenen Yıldız Erkek Voleybol İl Birinciliği müsabakalarında il ikincisi olarak başarıya imza atan Bafra İMKB Şehit Erol Haspulat Yatılı Bölge Ortaokulu sporcuları ödüllendirildi.

Öğrenciler kupa, İlçe Milli Eğitim Müdürü kitap verdi
21 Ocak 2014 Salı 14:03

Samsun'daki okullar arasında düzenlenen Yıldız Erkek Voleybol İl Birinciliği müsabakalarında il ikincisi olarak başarıya imza atan Bafra İMKB Şehit Erol Haspulat Yatılı Bölge Ortaokulu sporcuları ödüllendirildi. Başarılı sporcular, okul müdürü Muhammed Şahin, Beden Eğitimi Öğretmeni Özyurt Perçin ile birlikte Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu’nu ziyaret ederek aldıkları kupayı sundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, "Bafra İMKB Şehit Erol Haspulat Yatılı Bölge Ortaokulu Bafra'nın tek erkek yatılı bölge ortaokulu olma özelliği taşıyor. Öğrenciler Bafra’nın çeşitli ve uzak köylerinden gelmekte. Onların bu başarısı diğer arkadaşlarına sosyal-kültürel ve sportif motivasyon sağlamaktadır. Öğrencilerimizi,öğretmenlerini ve okul idarecilerini tebrik ederim." dedi.

Bafra İMKB Şehit Erol Haspulat Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürü Muhammed Şahin, "Okulumuz Bafra'da turnuvaya katılan 7 takım arasında ilçe birincisi olarak Bafra İlçesini Samsun müsabakalarında temsil etmeye hak kazandı. Samsun’da da başarılı maçlar çıkartıp il ikincisi olduk. Bu başarımızı kupa ile süsledik. Bu başarımızı paylaşmak ve kupayı sunmak üzere Bafra İlçe Milli Eğitimine yeni atanan müdürümüz Mehmet Ali Katipoğlu’na sunduk. Çok mutluyuz." dedi.

Konuşmaların ardından ise kendisine kupa sunan öğrencilere Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu ise kitap hediye etti.
CİHAN

Öğrenciler kupa, İlçe Milli Eğitim Müdürü kitap verdi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×