MVK Açık Golf Şampiyonası

Merhum iş adamı Mustafa Vehbi Koç anısına Antalya'da düzenlenen turnuvaya 60 sporcu katıldı.

MVK Açık Golf Şampiyonası
03 Eylül 2016 Cumartesi 14:09Türkiye Golf Federasyonu tarafından, merhum iş adamı Mustafa Vehbi Koç'un anısına düzenlenen MVK Açık Golf Şampiyonası Antalya'da başladı.

Şampiyonaya 60 sporcu katıldı. Organizasyonda, OPET Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, eski Devlet Bakanı Fikret Ünlü, Erol İslamoğlu, Selahattin Özdoğan, Ali Şahin, Recep Turan, Abdulkadir Esen gibi golfçüler de mücadele ediyor.

Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu, turnuvayla ilgili yaptığı açıklamada, "Sevgili arkadaşımız, yakın dostumuz, golf sporuna yıllarca emek vermiş, hizmet etmiş ve golfün bu noktaya gelmesinde büyük pay sahibi olan merhum Mustafa Vehbi Koç anısına düzenlemiş olduğumuz turnuvada golfseverlerle birlikteyiz." dedi.

Merhum iş adamı Mustafa Vehbi Koç ile geçen yıl bu zamanlar birlikte golf oynadıklarını anımsatan Ağaoğlu, "Türk sporunun gerçekten Mustafa Koç gibi insanlara ihtiyacı var. Bu sadece maddi anlamda değil, manevi anlamda da değerli bir dostumuz ve büyük bir güçtür." ifadelerini kullandı.

Belek turizm merkezindeki Kaya Palazzo Golf Kulübü sahasında düzenlenen etkinlik yarın sona erecek.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×