Muşlu sporcular, Salon Türkiye Şampiyonası için yola çıktı

Muşlu sporcular, 25-26 Ocak 2014 tarihinde İstanbul’da yapılacak olan 16 yaş altı Salon Türkiye Şampiyonası için yola çıktıMuş Valiliği Koordinasyonunda Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında Muş Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü tarafından yürütülen.

Muşlu sporcular, Salon Türkiye Şampiyonası için yola çıktı
23 Ocak 2014 Perşembe 16:08

Muşlu sporcular, 25-26 Ocak 2014 tarihinde İstanbul’da yapılacak olan 16 yaş altı Salon Türkiye Şampiyonası için yola çıktı
Muş Valiliği Koordinasyonunda Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında Muş Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü tarafından yürütülen ‘Aslı Çakır İzinde Olimpiyata Koşuyorum’ projesinde yetişen sporcular, 16 Yaş Altı Salon Türkiye Şampiyonası için yola çıktı.
25-26 Ocak 2014 tarihinde İstanbul’da yapılacak olan 16 Yaş Altı Salon Türkiye Şampiyonası’na 20 sporcu ve 4 antrenörün katıldığını belirten Muş Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü Başkanı Milli Takım Atletizm Antrenörü Aydın Koçlardan, sporculardan derece beklediklerini söyledi. SODES kapsamında atletizme kazandırılan sporcuların müsabakada mücadele edeceğini ifade ederek şunları söyledi: “Muş Valiliği Koordinasyonunda Sosyal Destek Projesi kapsamında yürüttüğümüz ‘Aslı Çakır İzinde Olimpiyata Koşuyorum’ birçok sporcu yetiştirildi. Köylerde taramalar yapılarak deneyimli antrenörlerimiz kontrolünde sporcular seçildi. Taramalarda seçilen sporcular İl Birinciliği yarışmasına tabi tutuldu. Sıkı antrenman ve çalışmalar sonucunda şimdi ise 16 Yaş Altı Salon Türkiye Şampiyonası’na gitmek için yola çıktılar. Her zaman dile getirdiğimiz gibi Muş atletizm de bir markadır. Bunun için derece geleceğinden hiç şüphemiz yok. Sporcularımıza güveniyoruz. Çünkü çok tecrübeli antrenörlerimiz var ve düzenli eğitimlerini aldılar. Verilen büyük emeklerden sonra sporculardan derece geleceğine inanıyoruz. İlimizi temsil edecek olan tüm sporcu ve idarecilerimize şimdiden başarılar diliyorum.”
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×