Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, ayağını zedeledi

- Sakarya'da evinin ikinci katındaki pencereden havuza atlayan ve sağ ayağının alt kemiği zedelenen Sofuoğlu, hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edildi

Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, ayağını zedeledi
31 Ağustos 2016 Çarşamba 12:24

SAKARYA (AA) - Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Sakarya'daki evinin ikinci katındaki pencereden havuza atlaması sonucu ayağını zedeledi.

Antrenmanlarına Sakarya'da devam eden Sofuoğlu, Akyazı ilçesindeki evinin ikinci katındaki pencereden bahçesindeki havuza atladı. Sofuoğlu, atlayış sonrası sağ ayağının alt kemiğini zedeledi. Yaralandıktan sonra özel bir hastaneye kaldırılan milli motosikletçi, burada gördüğü tedavi sonrası taburcu edildi.

Sofuoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, adrenalini çok sevdiğini söyledi.

Çocukluğundan beri bu tutkusundan vazgeçemediğini dile getiren milli motosikletçi, "Antrenmanları bıraktım ama adrenalini bırakamadım. Atlayıştan dolayı ayağımın alt kemiğinde zedelenme oldu. İyiyim yürüyebiliyorum. Atladığım için annem bana çok kızdı. Hatta bu yüzden kavga bile edecektik." diye konuştu.

Bu hafta Sakarya'daki antrenmanlarına ara verdiğini dile getiren Kenan, "Hafta sonu Almanya'ya takımıma teste gideceğim. Geldikten sonra antrenmanlara devam edeceğim." ifadelerini kullandı.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×