Masa Tenisi Balkan Şampiyonası Bursa’da başlıyor

Masa Tenisi Yıldızlar ve Gençler Balkan Şampiyonası, 19 – 22 Haziran tarihleri arasında, Bursa Büyükşehir Belediyesi Mimar Sinan Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.Balkanlar'dan gelen yaklaşık 160 sporcunun başarı için mücadele edeceği...

Masa Tenisi Balkan Şampiyonası Bursa’da başlıyor
18 Haziran 2014 Çarşamba 17:53

Masa Tenisi Yıldızlar ve Gençler Balkan Şampiyonası, 19 – 22 Haziran tarihleri arasında, Bursa Büyükşehir Belediyesi Mimar Sinan Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Balkanlar'dan gelen yaklaşık 160 sporcunun başarı için mücadele edeceği turnuvaya; Türkiye’nin yanı sıra Bulgaristan, Bosna Hersek, Makedonya, Romanya, Arnavutluk, Karadağ, Kosova ve Sırbistan’dan sporcular katılacak.

Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Bursa İl Temsilcisi Cemil Ünlü, şampiyonanın hazırlıklarında son aşamaya gelindiğini belirterek, "Bursa’da bu turnuvanın yapılmasından dolayı çok mutlu ve heyecanlıyız. Uzun zamandır gerçekleştirmeyi istediğimiz ve hazırlandığımız bir organizasyondu. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin yoğun destekleriyle düzenlenen şampiyonaya 10 Balkan ülkesinin 9’unun katılıyor olması bizi ayrıca sevindiriyor. Son zamanlarda yapılan ve Balkanlardan katılımın en yüksek olduğu bir organizasyon olması açısından bizim için bu şampiyona çok önemli." dedi.

Şampiyonaya destek veren Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye teşekkür eden Ünlü, ‘Masa Tenisi Yıldızlar ve Gençler Balkan Şampiyonası’nın açılış seremonisinin yarın saat 14.00’de Büyükşehir Belediyesi Mimar Sinan Spor Salonu’nda gerçekleştirileceğini dile getirdi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×