İşitme engelli sporculara büyük destek

Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Faruk Bilgili, Bürokratlar Birliği Yönetim Kurulu üyeleri ve işadamlarının olduğu beraberindeki heyetle Kahramanmaraş’ın ilk Büyükşehir Belediye Başkanı, Mehmet Fatih Erkoç’u...

İşitme engelli sporculara büyük destek
01 Haziran 2014 Pazar 21:48

Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Faruk Bilgili, Bürokratlar Birliği Yönetim Kurulu üyeleri ve işadamlarının olduğu beraberindeki heyetle Kahramanmaraş’ın ilk Büyükşehir Belediye Başkanı, Mehmet Fatih Erkoç’u ziyaret ettiler.

Kahramanmaraş’ın hem büyükşehir olmakla hem de yeni seçilen başkan ile büyük bir fırsat yakaladığını belirten Bilgili, İşitme Engelliler Spor camiasının da bu fırsattan olumlu yararlanacağını söyledi. Bilgili, şöyle konuştu:

"Bir Kahramanmaraş’lı olarak şehrimizin bundan sonra Büyükşehir olmasından dolayı elde ettiği enerjisini ülkemizin gündeminde kalan spor organizasyonlarına ev sahibi yapmasını umuyorum. Bu anlamda temiz havası ve doğal güzellikleriyle,Kahramanmaraş’ın sahip olduğu coğrafyanın sadece işitme engelliler spor federasyonu için değil tüm spor camiasının da istifade etmesi kanaatini taşıyorum."

Ziyarete katılan Gençlik ve Spor Bakanlığı yöneticisi Hamza Karpuz, Ankara il SGK Müdür yardımcısı Abdullah Kılınç, Büyükşehir Engelliler Komisyonu Başkanı Muhammet Doğru, Mali Müşavir Muhammet Bağrıaçık ve Mütahit Mesut Topaloğlu’na teşekkür eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Erkoç ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi:

"Aynı zamanda eski dostum olan Faruk Bilgili beyin üstlendiği bu görevden dolayı gurur duyuyorum. Engelliler konusunda da bir çok sosyal projeye imza atan belediyemizin bundan sonraki spor faaliyetlerinde de kentimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Bu anlamda Türkiye İşitme Engeliler Spor Federasyonu Faruk Bilgili ve ekibinin başarılarında bir nebzede katkıda bulunmak için Kahramanmaraş’ın her türlü imkanını devreye sokmaktan asla çekinmeyiz."

Bir saati aşan ziyaretin ardından İşitme Engelliler Spor Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Bilgili, Gençlik ve Spor Bakanlığı yöneticisi Hamza Karpuz, Ankara il SGK Müdür yardımcısı Abdullah Kılınç, Büyükşehir Engelliler Komisyonu Başkanı Muhammet Doğru ve Mütahhit Mesut Topaloğlu’ndan oluşan heyet Dulkadiroğlu ilçe başkanı Necati Okay’ı da ziyaret ettiler.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×