Her şey Ahmedov'a bağlı!

Beşiktaş'ın teknik direktör adayları içinde ilk sırada bulunan Mircea Lucescu, siyah beyazlı yöneticilerden bir hafta süre istedi.

Her şey Ahmedov'a bağlı!
29 Mayıs 2015 Cuma 11:29

Yeni sezon için görüştüğü hocalar arasında Mircea Lucescu’yu liste başında tutan Beşiktaş Yönetimi, Rumen teknik adamdan haber bekliyor. Yapılan görüşmede sözleşmesindeki opsiyonu kullanmayı düşünmediğini ve Beşiktaş’a gelmeye sıcak baktığını bildiren Lucescu’nun, Shakhtar Donetsk yönetimi ile bizzat görüşeceğini söylediği öğrenildi.

Türkiye’de sadece Beşiktaş’ta hocalık yapacağını bildiren Mircea Lucescu’nun, Shakhtar Donetsk yönetimi ile kırgın ayrılmamak için siyah-beyazlılardan bir hafta süre istediği ortaya çıktı. 11 senelik emeği olduğu için ve Ukrayna’da iyi anılarla hatırlanmak istemesi nedeniyle Shakhtar Donetsk yönetimi ile bir araya gelecek olan Lucescu’nun, mevcut kadrodaki tüm Beşiktaşlı futbolcuları teker teker incelediği de ifade edildi.

Son yapılan görüşmede Başkan Fikret Orman’ın sözleri karşısında siyah-beyazlı kulübe yeşil ışık şakan Rumen teknik adamın, para ve bütçe gibi konuların ise daha sonra konuşulmasını istediği aktarıldı. Lucescu’nun, Shakhtar Donetsk Başkanı Rinat Ahmedov’la yapacağı kritik görüşmeden sonra Fikret Orman’la bir kez daha buluşması bekleniyor.

Milliyet

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×