Hasan Hilmi Öksüz: Fenerbahçe Stadı'nda darp edildik

Kasımpaşa Başkanvekili Hasan Hilmi Öksüz, Fenerbahçe ile oynadıkları karşılaşmada darp edildiklerini iddia etti.

Hasan Hilmi Öksüz: Fenerbahçe Stadı'nda darp edildik
20 Şubat 2014 Perşembe 11:38

Kasımpaşa Başkanvekili Hasan Hilmi Öksüz, Fenerbahçe ile oynadıkları karşılaşmada darp edildiklerini iddia etti.

Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında oynanan Fenerbahçe - Kasımpaşa maçında sarı - lacivertli futbolcu Emre Belezoğlu'nun küfür ettiğini ve bunun raporlara yansımadığını ifade eden Kasımpaşa Başkanvekili Hasan Hilmi Öksüz, Cihan Haber Ajansı'na açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe Stadı’nda oynanan karşılaşmanın yansımaları, konuşmalarının devam ettiğini belirten Öksüz, "Ama ortada gerçek bir vaka var. Yine bir yıl önce aynı statta oynadığımız karşılaşmada aynı olaylar aynı kişiyle yaşanmıştı. Ve benim sportif direktörüm de davacıdır mahkemeleri devam ediyor. Aynı kişi aynı şeyleri tekrar yapıyor ama ne gariptir ki ne hakemin nede gözlemcinin raporuna yansımıyor.İzleyen milyonlarca insan oradaki çirkinlikleri oturmuş seyretmiş oluyor. Ama siz bu olanları yok sayarak bunları raporlarınızda yazmıyorsunuz. Tabi ortada rapor olmayınca TFF’de bunları disiplin kuruluna göndermeyi öngörmüyor. Doğru mu doğru.Ama inanıyorum ki bunu takımın başkanları ve TFF başkanı da seyretti. Buna rağmen hakemlerinize ve gözlemcilerinize sormaz mısınız bu olayı neden kaleme almadınız, görmediniz diye?" şeklinde konuştu.

Kasımpaşa'nın önünün kesilmeye çalışıldığını kaydeden Başkan Öksüz, "Türkiye’de dördüncülük olma iddiasını taşıyor takımımız. Bunun önünü kesme adına ne varsa yapılıyor. Bunu bana nasıl izah edeceksiniz Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda hakem Fırat Aydınus, ısınmak için sahaya bile çıkmaya cesaret edemedi. Ne kadar baskı altında olduğunun kanıtıdır. Siz neden böyle maça Fırat Aydınus’u verdiniz. Verilmesi gereken kırmızı kartları vermedi. Bize basit bir şeyden kırmızı kart gösterdi." diye konuştu.

Karşılaşma esnasında tribünler tarafından da darp edildiklerini iddia eden Hasan Hilmi Öksüz, "Fenerbahçe tribününde benim icra kurulu başkanım ve kulüp müdürüm dayak yedi darp edildi. Oturdukları yerde taciz edilip tartaklanarak dışarı atıldılar. Bunları ben ve yöneticilerim yaşıyor. Gerçekten üzücü şeyler bunlar." dedi.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×