Hakan Çalhanoğlu'ndan Milli Takım izahatsı

Bayer Leverkusen'in yıldızı Hakan Çalhanoğlu flaş bir izahat yaptı.

Hakan Çalhanoğlu'ndan Milli Takım izahatsı
23 Mart 2015 Pazartesi 11:50

Bayer Leverkusen'in yıldızı Hakan Çalhanoğlu flaş bir izahat yaptı.

Milli futbolcular Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak'ın, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'le arasındaki buzlar eriyor... Hakan Çalhanoğlu, Milli Takım krizinin sona erdiğini bizzat kendisi müjdeledi...

Kriz çözüldü ve Leverkusen'in yıldızları Milli Takım'a arka dönüyor...

Beşiktaşlı Gökhan Töre ile yaşadıkları 'silah' vakayı sonrası Leverkusen'in iki yıldızı Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak, Milli Takım davetini arka çevirmişti. Sakatlık raporu yollayarak Milli Takım kampına katılmayan Ömer ve Hakan'a, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'den de katı bir reaksiyon gemişti.

Ancak son günlerde yaşanan gelişmeler, bu gerginliği son bulduğunu ve aradaki buzların eridiğini gösteriyor.

Şampiyonlar Ligi'de Leverkusen'in, Atletico Madrid'i misafir ettiği maçı izlemek için Almanya'ya giden Fatih Terim, Hakan ve Ömer'le görüştü. Her iki oyuncunun da tekrardan ulusal formayı giymeye aşırı sıcak baktığı öğrenilmişti.

MÜJDEYİ HAKAN VERDİ

Leverkusen'e maçı kazandıran gole de imza atan Hakan Çalhanoğlu, Milli Takım krizinin sona erdiğini bizzat kendisi müjdeledi... 'Fatih Terim'le görüştüm. Çok iyi bir görüşmeydi. Tüm mevzuyu ortadan kaldırdık. Ülkem için yine oynayacağım için aşırı mutluyum' diyen Hakan, aradaki hastalıkların tam olarak noktalandığını açıkladı.

Ömer Toprak'ın da aynı bir idare içerisinde bulunduğu öğrenilirken, her iki oyununcun da Türkiye'nin 28 Mart'ta Hollanda ile oynayacağı maçın namzet kadrosuna çağrı edilmesine kati gözüyle bakılıyor.

Kaynak: FANATİK


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×