Giresunspor'da teknik direktör arayışları

- Kulüp başkanı Bozbağ: - "Kongre sonrasında yeni teknik direktör belli olacak. Şu hiçbir zaman unutulmasın, biz aile olacağımız, bizi kabul edecek bir teknik direktör alacağız"

Giresunspor'da teknik direktör arayışları
22 Haziran 2016 Çarşamba 18:32

GİRESUN (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Giresunspor'un kulüp başkanı Mustafa Bozbağ, "Kongre sonrasında yeni teknik direktör belli olacak. Şu hiçbir zaman unutulmasın, biz aile olacağımız, bizi kabul edecek bir teknik direktör alacağız." dedi.

Bozbağ, Giresunspor tesislerinde gazetecilere yaptığı açıklamada, transfer ve teknik direktör konusunda bir çok takımın önünde olduklarını söyledi.

Şu anda takımda 14 anlaşmalı oyuncunun olduğunu ifade eden Bozbağ, "Kongre sonrasında yeni teknik direktör belli olacak. Şu hiçbir zaman unutulmasın, biz aile olacağımız, bizi kabul edecek bir teknik direktör alacağız. Böyle isim yapmış, bu kulübü gelirken zarara uğratan, giderken zarara uğratan teknik adam buraya gelmeyecek." diye konuştu.

Bozbağ, teknik direktör konusunda yeteri kadar zamanlarının olduğunu belirterek, "Nasıl Giresunspor'a gelen teknik adamlar burada bir isim yaptılarsa, burada başarı sağladılarsa, hep beraber aile olduysak bundan sonra gelen teknik adam da aynı ölçüde olacak." ifadesini kullandı.İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×