Gençlerbirliği yöneticileri basınla bir araya geldi

- Gençlerbirliği Basın Sözcüsü Ali Rıza Koç: "Gençlerbirliği, Ankara'nın ortak paydası, değeridir"

Gençlerbirliği yöneticileri basınla bir araya geldi

ANKARA (AA) - Gençlerbirliği Kulübü Basın Sözcüsü Ali Rıza Koç, başkent ekibinin Ankara'nın ortak paydası, değeri olduğunu söyledi.

Kırmızı-siyahlıların yöneticileri, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi'ndeki organizasyonda gazetecilerle bir araya geldi. Organizasyona, Gençlerbirliği Kulübü Genel Sekreteri Sinan Gürsoy, basın sözcüsü Ali Rıza Koç ve taraftardan sorumlu yönetici Can Polat Aras, TSYD Ankara Şubesi yöneticileri ve spor yazarları katıldı.

Ali Rıza Koç, yaptığı açıklamada insanların bir araya geldiği, ortak paydaların arttığı bir dönemin yaşandığını ifade etti.

Yaşanan birlikteliğin futbolda da olması gerektiğine vurgu yapan Koç, "Gençlerbirliği, Ankara'nın ortak paydası, değeridir. Böyle bir değeri öncelikle Cavcav kriterleri çerçevesinde daha da geliştirmek hepimizin görevi. Gençlerbirliği'nin bu çalışmalar doğrultusunda daha iyi yerlere gideceğinden şüphemiz yok." diye konuştu.

Ankara 19 Mayıs Stadı'nın aynı yerde inşa edilmesi için yapılan lobi faaliyetlerinin sonuç vermeye başladığını dile getiren Koç, "Ümit ediyoruz ki süreç hızlandırılır ve aynı yerde Ankara'ya yakışır bir stat yapılması için somut adımlar atılır." dedi.

Koç'un konuşmasının ardından kulüpten ayrılan medya sorumlusu Altan Altun, hazırlatılan pastayı yöneticilerle kesti. Altun, kırmızı-siyahlı kulüpte güzel günler geçirdiğini ve mutlu ayrıldığını söyledi.

Sağlık sorunları nedeniyle ayrıldığını anlatan Altun, kulüp başkanı İlhan Cavcav ve yönetime teşekkür etti.

Öte yandan Koç, kulübün basın işlerini uzun zamandır Altun ile çalışan Hakan Karakoca'nın yürüteceğini açıkladı.

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×