Genç judocu Ali Şevkattin Türkiye ikinciliği kulübünü sevindirdi

Antalyaspor Judo Takımı'nın geçtiğimiz günlerde Karaman'da yapılan Yıldızlar Türkiye Judo Şampiyonası'nda Türkiye ikincisi çıkarması kulüpte sevinçle karşılandı. Şampiyonaya Savaş Bat antrenörlüğünde 9 erkek ve 1 bayan sporcu ile...

Genç judocu Ali Şevkattin Türkiye ikinciliği kulübünü sevindirdi
05 Haziran 2014 Perşembe 13:43

Antalyaspor Judo Takımı'nın geçtiğimiz günlerde Karaman'da yapılan Yıldızlar Türkiye Judo Şampiyonası'nda Türkiye ikincisi çıkarması kulüpte sevinçle karşılandı. Şampiyonaya Savaş Bat antrenörlüğünde 9 erkek ve 1 bayan sporcu ile katılan kırmızı beyazlı ekip Başkan Gültekin Gencer'i ziyaret etti.

Yarışmaya katılan Özgür Çetin, Berat Gürlek, Mert Öçal, Halil Kaan Aşık, Tuğcan Baran Dönmez, Ali Şevkattin, Remzi Cem Ersayın, Nurdin Adem, Salih Çetin ve bayanlarda Özlem Çetin madalya için yarıştılar.

Grupta 55 kiloda Ali Şevkattin, Yıldızlar Türkiye Judo Şampiyonası'nda kendi kategorisinde Türkiye ikincisi olarak gümüş madalya kazandı. Ali Şevkattin milli takımın katılacağı Balkan Şampiyonası'nda milli mayo ile Antalyaspor'u da temsil edecek.

Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Nafiz Tanır ve Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, Ali Şevkattin'i bu büyük başarısı için tebrik ederek, kendisine Balkan şampiyonasında başarılar dilediler ve milli judocuya hediyelerini verip, hatıra fotoğrafı çektirdiler.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×