Gaziantepspor'da Sergen Yalçın istifa etti

Gaziantepspor'un başına geçtikten sonra aldığı galibiyetlerle takımını küme düşme hattından uzaklaştıran Sergen Yalçın görevinden istifa etti.

Gaziantepspor'da Sergen Yalçın istifa etti
25 Mart 2014 Salı 20:03

Gaziantepspor'un başına geçtikten sonra aldığı galibiyetlerle takımını küme düşme hattından uzaklaştıran Sergen Yalçın görevinden istifa etti. Gaziantepspor'dan istifa ettiğini belirten Sergen Yalçın, "Ekibimle birlikte elimden gelen her şeyi yaptım ama artık bizi aşan bazı durumlar ve problemler var." dedi.

İstfia kararı ile ilgili şampiy10.com'a konuşan Sergen Yalçın, "Gaziantepspor kulübüyle yollarım bugün itibariyle ayrIlmış bulunuyor. Geldiğimiz günden itibaren takımı aldığım noktayla bıraktığım nokta belli. Ekibimle birlikte elimden gelen her şeyi yaptım. Ama artık bizi aşan bazı durumlar var, problemler var. Ben de teknik direktörlük konusunda çok tecrübeli değilim. Dolayısıyla artık bırakmayı daha uygun buluyorum." ifadelerini kullandı.

Gaziantepspor ve Gaziantep halkını çok sevdiğini de belirten Sergen Yalçın, "Geldiğimizden beri hangi şartlarda nasıl mücadele verdiğimiz ortada. Beni unutmasınlar. Kim bilir ileride belki tekrar görüşürüz. Ayrılmamın Fenerbahçe yengilsiyle alakası yoktur. Zaten bu ligde Fenerbahçe bizim rakibimiz değildi. Normal bir sonuç olarak bakıyorum. Kötü günümüzdeydik ama elimizden geleni yaptık. Gaziantep'e başarılar diliyorum." dedi.

Sergen Yalçın, Gaziantepspor'un başına geldiğinden bu yana çıktığı 15 maçta 8 galibiyet, 3 beraberlik ve 4 yenilgi alarak toplamda 27 puan topladı ve 16. sıradaki Gaziantepspor'u 10. sıraya kadar yükseltti.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×