Galatasaray'ın eski milli oyuncusu Savaş Demiral kalp ameliyatı oldu

Galatasaray’ın efsane futbolcusu, aynı zamanda milli takım oyuncusu ‘Büyük Savaş’ lakaplı Savaş Demiral, İstanbul'da özel bir hastanede kalp ameliyatı oldu.

Galatasaray'ın eski milli oyuncusu Savaş Demiral kalp ameliyatı oldu
21 Ocak 2014 Salı 16:13

Galatasaray’ın efsane futbolcusu, aynı zamanda milli takım oyuncusu ‘Büyük Savaş’ lakaplı Savaş Demiral, İstanbul'da özel bir hastanede kalp ameliyatı oldu. Başarılı operasyonun ardından taburcu edilen eski futbolcu, "Bir an önce arkadaşlarla yaptığımız futbol maçlarına başlamak istiyorum." dedi.

Medical Park Bahçelievler Hastanesi'nde aort anevrizması ve kalp kapağı ameliyatı olan Savaş Demiral'ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Ameliyatı gerçekleştiren Kalp ve Damar Cerrahisi Direktörü Kalp ve Damar Cerrahı Prof. Dr. Barbaros Kınoğlu, 5 saat süren bir operasyonla ameliyatın yapıldığını söyledi.

"YİNE SAHALARDA ŞUT ÇEKECEĞİM"

Hastaneden taburcu olurken çok mutlu olduğunu ifade eden efsane futbolcu, "Kendimi eskisinden çok daha iyi hissediyorum. Neredeyse her akşam arkadaşlarla buluşup futbol oynuyorduk. Özellikle Galatasaray’ın altyapısından gençlerle maçlar yapıyorduk. Şimdi yine bir an önce sahalara dönmek ve meşhur sert şutlarımı atmak için heyecanlanıyorum." dedi.

Ameliyatın ardından bir hafta tedavi gören Savaş Demiral’ı hastanede ziyaret edenler arasında dünürü ünlü şarkıcı Cengiz Kurtoğlu da vardı.
CİHAN

Galatasaray'ın eski milli oyuncusu Savaş Demiral kalp ameliyatı oldu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×