Futbol Federasyonu Olağan Genel Kurulu'nda gergin anlar!

İbrahim Hacıosmanoğlu'nun konuşması Futbol Federasyonu Olağan Genel Kurulu'na damga vurdu. Tansiyon bir anda yükseldi.

Futbol Federasyonu Olağan Genel Kurulu'nda gergin anlar!
21 Temmuz 2014 Pazartesi 16:08

Sakin geçen Futbol Federasyonu Olağan Genel Kurulu'nda Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu 'nun konuşmasının ardından hareketli anlar yaşandı.  3 Temmuz sürecine vurgu yapan ve adaletsizliklerin giderilemediğini savunan Hacıosmanoğlu ile Yıldırım Demirören ve Mecnun Odyakmaz arasında gergin anlar yaşandı.
 
Hacıosmanoğlu, "Türk futbolunu ahlak ve adalete, gelecek nesillere temiz bırakmak istiyorsak bu düzenin değişmeye iftiyacı var diye geçen sene de söylemiştim. Ama geçen bu süre içerisinde hiçbir şey değişmedi. Burada sessiz duruyoruz. Ancak maçlar başladığında biz de bağırmaya başlayacağız. Çünkü adaletsizlikler devam edecek" dedi.
 
Konuşmasının ardından söz alan Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören Hacıosmanoğlu'na cevap verdi.
 
Demirören, "Yarın Trabzonspor'umuza bir şey olsa benim yönetici arkadaşım yine çıkacak, 'Trabzonspor'umuz ceza almadı diye seviniyoruz' diyecek. Çünkü biz bir aileyiz. Birimizin canı acırsa hepimizin canı acır" diye konuştu.
 
Hacıosmanoğlu'nun konuşmasının oluşturduğu gerginlik genel kurul sonrasına da yansıdı. İbrahim Hacıosmanoğlu ile Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz arasında kısa süreli ağız dalaşı yaşandı.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×