Fikret Orman: Yeni stadımızda Şampiyonlar Ligi oynamayı çok istiyoruz

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yeni statlarından Şampiyonlar Ligi oynamayı çok istediklerini söyledi.

Fikret Orman: Yeni stadımızda Şampiyonlar Ligi oynamayı çok istiyoruz
24 Nisan 2014 Perşembe 18:48

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yeni statlarından Şampiyonlar Ligi oynamayı çok istediklerini söyledi.

Başkan Fikret Orman, Vodafone Arena inşaat çalışmalarıyla ilgili BJK TV’ye açıklamalarda bulundu. Yeni statları Vodafone Arena’nın inşaat çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Fikret Orman, inşaatın kredi kullanılmadan özkaynaklarımızla yapıldığını belirtti.

Orman, şöyle konuştu: "Zeminin altına çok indik ki stadyum şehrin insanlarını rahatsız etmesin. Yavaş yavaş bu ay sonu eski ismiyle kapalı tribünden çıkıp eski açık ve yeni açık tribüne ağırlık verilecek. Hızla gidiyoruz ancak tabii ki zorlanıyoruz da. Çünkü burası büyük bir alan ve büyük bir yatırım. Bildiğiniz gibi stadyumumuzu özkaynaklarımızla yapıyoruz ve şu ana kadar Beşiktaş kulübü kredi kullanmadan bunları yaptı. Yapmaya devam ediyoruz ve edeceğiz."

Yeni statta Şampiyonlar Ligi maçları oynamayı çok istediklerini dile getiren Orman, sözlerini şöyle tamamladı: "Avrupa’nın en büyük kupasında mücadele etmek beni ve taraftarlarımızı heyecanlandırır. Bu dakikadan sonra söz futbolcularımızda. Bizim yapabileceklerimiz; oyuncularımızın maaşlarını ödemek, primlerini yatırmak, iyi bir spor alanında çalışıp sağlıklı şekilde yolculuk etmelerini sağlamak. Tabii ki moral ve motivasyon olarak onlara elimizden geldiği kadar destek oluyoruz. Hem Türk sporu hem Beşiktaşımız için büyük işlere imza atmak istiyoruz. Beşiktaş başkanı iken Avrupa’da kupa kazanmak en büyük arzum." CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×