Fenerbahçeli futbolcular, taraftarlarla buluşuyor

Fenerbahçeli futbolcular Mert Günok, Alper Potuk, Mehmet Topal ve Raul Meireles, 5 ve 6 Ağustos tarihlerinde Fenerium mağazalırnda yeni sezon formalarını imzalayacak.Kulübün sitesinden yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "En büyük...

Fenerbahçeli futbolcular, taraftarlarla buluşuyor
03 Ağustos 2014 Pazar 13:23

Fenerbahçeli futbolcular Mert Günok, Alper Potuk, Mehmet Topal ve Raul Meireles, 5 ve 6 Ağustos tarihlerinde Fenerium mağazalırnda yeni sezon formalarını imzalayacak.

Kulübün sitesinden yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "En büyük sponsorumuz taraftarımız sloganıyla, göğüs reklamsız olarak satışa çıkarılan ve taraftarlarımız tarafından büyük beğeni gören 2014/2015 sezonu formalarımız için Fenerium mağazalarımızdaki imza organizasyonları devam ediyor.

Organizasyonun ikinci ayağı 05 Ağustos Salı günü Suadiye Fenerium mağazasında, üçüncü ayağı ise 06 Ağustos Çarşamba günü Akasya AVM Fenerium mağazasında gerçekleştirilecek.

05 Ağustos tarihinde Suadiye Fenerium mağazamızda kalecimiz Mert Günok ile futbolcumuz Alper Potuk, 14.00 ile 16.00 saatleri arasında taraftarlarımızın yeni sezon formalarını imzalayacak.

06 Ağustos tarihinde ise Akasya AVM Fenerium mağazamızda gerçekleştirilecek organizasyonda futbolcularımız Mehmet Topal ve Raul Meireles, saat 14.00 ile 16.00 arasında yeni sezon formalarının imzası için taraftarlarımızla buluşacak.

30 Temmuz Çarşamba günü Maraton Fenerium mağazasında sıraya girip zaman yetersizliği nedeniyle futbolcularımızdan imza alma şansı bulamayan taraftarlarımız kendilerine verilen “Öncelikli Hak” kartlarını mağaza yetkililerine teslim ederek bu iki organizasyondan birinde öncelikli olarak imza alma şansına da sahip olacaklar.

En büyük sponsorumuz taraftarımız sloganıyla yola çıkılan 2014 / 2015 sezonunda futbolcularımızla bir araya gelerek yeni sezon formalarını imzalatmak isteyen tüm taraftarlarımız Suadiye ve Akasya AVM Fenerium mağazalarına davetliler." CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×