Fenerbahçeli futbolcular, şampiyonluğu Aziz Yıldırım'a hediye etti

Fenerbahçeli futbolcular, kazanılan şampiyonluğu başkan Aziz Yıldırım'a hediye etti.

Fenerbahçeli futbolcular, şampiyonluğu Aziz Yıldırım'a hediye etti
27 Nisan 2014 Pazar 22:58

Fenerbahçeli futbolcular, kazanılan şampiyonluğu başkan Aziz Yıldırım'a hediye etti.

Sarı-lacivertli takımın sezonu şampiyon tamamlamasının ardından açıklamalarda bulunan kaleci Volkan Demirel, "Bu şampiyonluk çok kıymetli. Başkanımız bizim için hapis yattı. Çok zorluklar çektik. Bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Asıl şunu da söylemek gerek; Başkanımız bizim için ilerleyen zamanlarda bir daha hapis yatacak ama biz her zaman onun yanındayız. Biz gerçeklerin farkındayız. Bu şampiyonluğu da ona armağan ediyoruz." dedi.

Fenerbahçeli Bekir İrtegün de şampiyonluk hakkında şunları ifade etti:

"Hepimiz gerçekten çok çektik. Bu sene de diğer seneler kadar temiz bir şampiyonluk kazandık. Belki çok rahat getirdik ama her sene şampiyon olsak bıkmayız. Herkese armağan ediyorum. Sevinç planlamadık, o şarkıyı her maça girerken dinliyoruz. Şampiyonluğu doyasıya kutlayın Fenerbahçe taraftarı."

Sarı-lacivertli takımın yıldız futbolcularından Gökhan Gönül ise yaptığı açıklamada, "Bizim yanımızda oldu insanlar. Hepsinden Allah razı olsun. 3 senedir çekmediğimiz sıkıntı kalmadı. 2 kez Türkiye Kupası kazandık, ligi de sonuna kadar kovaladık. Çok da sevinemiyorum açıkçası. Başkanımıza bunca şey yapılmadan, sevinmesini isterdim. Başkanımız 'Hala Fenerbahçe' diyor. Onun gibi bir Fenerbahçeli görmedim. Onun takımında oynamanın bana gurur verdiğini hep ona anlatacağım. Yazık değil mi, yazık... İnsanların işlemedikleri suç kalmıyor, ama bizim başkanımız... 1 yıl yattı zaten.. Bu ülkede insanlar öldürüldü, neler yapılmadı. Ancak bizim başkanımıza yapılan herhalde Fenerbahçe aşkından..." ifadelerini kullandı.

Golcü Webo ise kazanılan şampiyonluk hakkında şöyle konuştu:

"Duygu dolu bir yıl geçirdik. Başkanımızın bu konuda emeği çok büyük. Gerçekten bizim için bütün yıl boyunca çalıştı. Başkanımız büyük bir insan. Biz de bu şampiyonluğu onunla kutlamak için yanına gittik. Çok mutluyuz."

Fenerbahçe'nin savunma oyuncusu Alves de yaptığı açıklamada, "Daha önce 6 kez şampiyon oldum bu çok özel ayrı bir şampiyonluk. Çok mutluyum! Benim için tekrar şampiyon olmak çok güzel bir duygu. Umarım daha çok şampiyonluklar yaşarız. Biz böyle şarkılarla otobüste hep beraber oynayıp şarkılar dinliyoruz." dedi.

Yıldız futbolculardan Sow ise yaşadığı şampiyonluğu şu kelimelerle ifade etti:

"Allaha şükürler olsun ki şampiyonluk yaşadık. Fenerbahçe ile burada olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum. Kimse için kolay bir sezon olmadı. Ağladığım anlar oldu ama bunların hepsi Fenerbahçe içindi."

Hollandalı yıldız Kuyt da elde edilen şampiyonluk için şu değerlendirmeyi yaptı:

"Kariyerimde çok özel bir an bu. Fenerbahçe için de harika bir gün. Tüm bu olanlardan sonra inanılmaz bir duygu yaşıyoruz burada. Ama kulüp çalışanları ve taraftarlar sonuna kadar çalışmaya devam ettiler ve sonunda da hakkımızla kazandık şampiyonluğu. Bir yandan da 3 maç öncesinde garantilemiş olmak çok önemli. Bu fantastik kulübün bir parçası olmaktan dolayı çok mutluyum."
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×