Fenerbahçe'de hazırlıklar devam ediyor

Yeni sezon hazırlıklarını Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri’nde sürdüren Fenerbahçe, sabah saatlerinde yaptığı günün ilk antrenmanıyla çalışmalarını sürdürdü.    Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde...

Fenerbahçe'de hazırlıklar devam ediyor

Yeni sezon hazırlıklarını Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri’nde sürdüren Fenerbahçe, sabah saatlerinde yaptığı günün ilk antrenmanıyla çalışmalarını sürdürdü.

    Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde saat 10.00’da başlayan ve iki grup halinde gerçekleştirilen çalışmada her bir grubun çalışması 1 saat sürdü.

    Isınma hareketleriyle başlayan günün ilk antrenmanı salonda gerçekleştirilen kuvvet çalışmasıyla tamamlandı. Çalışmada iki gruba ayrılan futbolcular, ilk grup saat 10.00’da, ikinci grup ise saat 11.00’de yaptıkları çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

    Bu arada tesislere gelen taraftarlar sevgi gösterilerine karşılık veren oyuncular, imza atıp, fotoğraf çektirdiler.

    Öte yandan Egemen Korkmaz çalışmalarını özel program dâhilinde sürdürürken, izinli olan Dirk Kuyt, Emmanuel Emenike, Bruno Alves, Raul Meireles ve Pierre Webo ise çalışmada yer almadı.

    Takım, Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri’nde bugün saat 18.30’da yapacağı günün ikinci antrenmanıyla hazırlıklarını sürdürecek. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×