Fenerbahçe'de hazırlıklar devam ediyor

Yeni sezon hazırlıklarını Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri’nde sürdüren Fenerbahçe, günün ilk antrenmanını tamamladı.Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanı saat 10.30’da başladı ve 1...

Fenerbahçe'de hazırlıklar devam ediyor

Yeni sezon hazırlıklarını Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri’nde sürdüren Fenerbahçe, günün ilk antrenmanını tamamladı.

Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanı saat 10.30’da başladı ve 1 saat 25 dakika sürdü.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda oyuncular, daha sonra 3 gruba ayrıldı. Bir grup pas ve koordinasyon çalışması yaparken, diğer gruplar dar alanda hücum/defans organizasyonları çalıştı. Gruplar bu çalışmaları dönüşümlü olarak sürdürdü. Antrenman, hafif tempolu koşularla sona erdi.

Bugünkü antrenmana, altyapı takımlarından gelen Bertuğ Başdemir, Yasir Subaşı, Melih Okutan, Savaş Polat ve Uygar Mert Zeybek de katıldı.

İzinli olan Dirk Kuyt, Emmanuel Emenike, Bruno Alves, Raul Meireles ve Pierre Weba çalışmada yer almadı. Sol arka üst adalesinde sertleşme olan Hakan Cinemre, tedbir amaçlı olarak antrenmana çıkarılmadı. Egemen Korkmaz ise özel program dahilinde çalışmalarını sürdürdü.

Fenerbahçe, hazırlıklarına, bugün saat 18.30’da başlayacak günün ikinci antrenmanıyla devam edecek.

CİHAN

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×