Fenerbahçe'de Caner Erkin iki yıllık sözleşme imzaladı

Fenerbahçe Kulübü, sözleşmesi sona eren Caner Erkin ile 2 yıllık yeni bir sözleşme imzaladı.Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki imza törenine Başkan Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyesi Mahmut Uslu ile futbolcu Caner Erkin katıldı.İmza...

Fenerbahçe'de Caner Erkin iki yıllık sözleşme imzaladı
14 Temmuz 2014 Pazartesi 15:28

Fenerbahçe Kulübü, sözleşmesi sona eren Caner Erkin ile 2 yıllık yeni bir sözleşme imzaladı.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki imza törenine Başkan Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyesi Mahmut Uslu ile futbolcu Caner Erkin katıldı.

İmza töreni sırasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Başkan Aziz Yıldırım, "Caner ile daha önceden anlaştığımızı açıklamıştık. Bugün kendisinin imza törenini gerçekleşitiriyoruz. Onu anlatmaya gerek yok. Milli Takımlar'ın her kademesinde görev yaptı. Fenerbahçe'ye de hizmet ediyordu, bundan sonra da hizmetleri devam edecektir. İyi bir Fenerbahçelidir. Onun için imza törenine katılıyorum. Kendi çocuğumuzdur. Kendisi sorun çıkarmadan anlaşmayı kabul etti. Kendisinin başarılı olmasını istiyorum." dedi.

Fenerbahçe ile sözleşmesini uzatan Caner Erkin de yaptığı açıklamada, "Bu camiada kalmaktan dolayı çok mutluyum. Burası benim ailem oldu. Uzun yıllar oynamak için elimden gelen herşeyi vermek istiyorum." diye konuştu.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×