Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük oldu

Fenerbahçe Kulübü’nde geçtiğimiz aylarda vefat eden Yüksel Günay’ın yerine Divan Kurulu Başkanlığı’na Vefa Küçük seçildi.Sarı lacivertli kulübün Temmuz ayı Olağan toplantısı Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Divan...

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük oldu
19 Temmuz 2014 Cumartesi 14:38

Fenerbahçe Kulübü’nde geçtiğimiz aylarda vefat eden Yüksel Günay’ın yerine Divan Kurulu Başkanlığı’na Vefa Küçük seçildi.

Sarı lacivertli kulübün Temmuz ayı Olağan toplantısı Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Divan Başkanlığı, 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü nedeniyle Başkan Aziz Yıldırım ve en yaşlı üye Ulvi Tümen’e birer çiçek verdi.

YENİ DİVAN BAŞKANI VEFA KÜÇÜK

Yüksel Günay’ın vefatıyla boşalan Yüksek Divan Kurulu Başkanlığı ve Adnan Ersan’ın istifasıyla boşalan Yüksek Divan Kurulu Başkanvekilliği için seçimlere geçildi. Nuri Nejat Akdoğan tek aday olarak girdiği Yüksek Divan Kurulu Başkanvekilliğine oybirliğiyle seçildi.

Ardından Divan Başkanlığı için seçime geçildi. Mevcut adaylar Zafer Uzunoğlu ve Vefa Küçük olarak belirlendi. Zafer Uzunoğlu’nun adaylıktan çekilmesi üzerine tek aday olarak seçime giren Vefa Küçük, oybirliğiyle, Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanlığı’na seçildi. Vefa Küçük ve Başkanlık Divanı, bu görevlerini 15 Nisan 2015 tarihine kadar yürütecek

Seçimlerden sonra bir teşekkür konuşması yapan Vefa Küçük, "Oylarınızla ve teveccühlerinizle bu teşekkür konuşmasını yapma şansını bana verdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum." diyerek, şunları söyledi:

"Büyük çoğunluğun ve kulüp başkanın teklif ve teveccühleriyle aday oldum ve başkanlığa seçildim. Yüksel Günay’ın hizmetlerini hepimiz biliyoruz. Bizler fani, Fenerbahçe ise bakidir. Bu göreve bunun için seçildim. İnşallah Nisan ayına kadar Yüksek Divanı biz yöneteceğiz. Ben Sayın Aziz Yıldırım’la aynı anda kulübe geldim. Üyelik numaralarımız art ardadır. Metin Aşık döneminde aynı yönetimde yer aldık. Daha sonra başkanlık yarışında bulunduk. Fenerbahçe’nin gelişmesi, birlik ve beraberliğimiz sayesinde şimdi Başkan orada oturacak, ben de burada oturacağım. Bundan büyük mutluluk olmaz.

Kulübümüzün daha başarılı olması konusunda bizler danışma ve tavsiye organı olarak yönetimimize destek olacağız. Tavsiyelerde bulunmak görevi hepimizindir. Biz sizleri temsil ediyoruz. Dayanışma içinde kulübümüzü başarılara, daha da başarılara götürmeye katkımız olacaktır. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Benim için çok onurlu bir görev tevdi ettiniz, sağ olun."

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×