Fenerbahçe Kulübü: Özer, bildiklerini açıklamazsa müfteri durumuna düşecektir

Fenerbahçe Kulübü, Trabzonspor'a transfer olan eski futbolcusu Özer Hurmacı'nın imza töreninde, 2010-11 sezonu şampiyonluğuyla ilgili bir takım yakışıksız söylemlerde bulunduğunu bildirdi.

Fenerbahçe Kulübü: Özer, bildiklerini açıklamazsa müfteri durumuna düşecektir
01 Şubat 2014 Cumartesi 19:13

Fenerbahçe Kulübü, Trabzonspor'a transfer olan eski futbolcusu Özer Hurmacı'nın imza töreninde, 2010-11 sezonu şampiyonluğuyla ilgili bir takım yakışıksız söylemlerde bulunduğunu bildirdi. Yapılan açıklamada, Hurmacı'nın, konu hakkında bildiklerini derhal açıklamadığı takdirde müfteri durumuna düşeceği kaydedildi.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Dün bir imza töreninde sorulan bir soru üzerine, takımımızın formasını giydiği dönemle ilgili bir takım açıklamalarda bulunun futbolcu Özer Hurmacı'nın yorumları camiamızda büyük tepkiye neden olmuştur.

Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'la ve kendisinin de terini akıttığı Fenerbahçe'nin 2010-11 sezonu şampiyonluğuyla ilgili bir takım yakışıksız söylemlerde bulunan Özer Hurmacı, konu hakkında bildiklerini derhal açıklamadığı takdirde müfteri durumuna düşecektir.

Eğer konu hakkında bir bilgisi olmadan bulunduğu ortama, giydiği formaya, yer aldığı yeni camiaya göre bu şekilde demeç veriyorsa, bu durum oyuncunun ahlaksızlığının tezahürüdür." CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×