Fenerbahçe Kulübü: Kötü tezahürat yapanları 24 saat içinde açıklayın

Fenerbahçe Kulübü, Ziraat Türkiye Kupası'nın kazanan Galatasaraylı futbolcuların dönüş uçağında Fenerbahçe Kulübü'ne yönelik yapmış olduğu tezahüratlar konusunda sert bir açıklama yaptı. Sarı-lacivertli kulübün resmi sitesinden...

Fenerbahçe Kulübü: Kötü tezahürat yapanları 24 saat içinde açıklayın
08 Mayıs 2014 Perşembe 16:23

Fenerbahçe Kulübü, Ziraat Türkiye Kupası'nın kazanan Galatasaraylı futbolcuların dönüş uçağında Fenerbahçe Kulübü'ne yönelik yapmış olduğu tezahüratlar konusunda sert bir açıklama yaptı.

Sarı-lacivertli kulübün resmi sitesinden yapılan açıklama şöyle:

“Kupa Finali dönüşü, Galatasaray Futbol Takımı ve kafilesini taşıyan uçakta, Galatasaraylı futbolcular tarafından gerçekleştirilen, Kulübümüze yönelik küfür ve hakaretler içeren iğrenç, seviyesiz görüntüler; tarafımızca ibretle takip edilmiştir. Sahip oldukları Fransız Kültürü ve Mekteb-i Sultani terbiyesi ile övünen ve Fenerbahçe'ye karşı organize bir şekilde büyüttükleri nefretlerini, her fırsatta 'münferit bir olay' açıklaması ile geçiştirmeye kalkan Galatasaray Yönetimi'nden, bu konu ile ilgili 24 saat içerisinde bir açıklama bekliyoruz. Bu eyleme karışan, engellemeyen ve bu ortamı hazırlayanların, yöneticilik, futbolculuk ve spor hayatları sonlandırılana kadar bu olayın takipçisi olacağız. Üç-beş zavallı ahlaksızın, Fenerbahçe'nin büyüklüğü karşısında hiçbir önemi olmasa da duruşu ve tarzının değişkenliği konusunda ün salmış Galatasaray Yönetiminin, bu görüntüde yer alan ve 'isimleri bizde mevcut olan yöneticileri ve futbolcularını', 24 saat içinde kamuoyuna açıklaması ve gereğini yapmasını; Aksi taktirde kulübümüzün bu konuda hukuki çerçevede çok sert tedbir ve yaptırımlarda bulunacağını, kamuoyuna deklare ederiz.”

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×