Fenerbahçe günü çift antrenmanla tamamladı

Yeni sezon hazırlıklarını Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri'nde sürdüren Fenerbahçe, günü çift antrenmanla tamamladı.Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde gerçekleştirilen günün ikinci antrenmanı saat 18.30'da başladı ve 1 saat...

Fenerbahçe günü çift antrenmanla tamamladı

Yeni sezon hazırlıklarını Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri'nde sürdüren Fenerbahçe, günü çift antrenmanla tamamladı.

Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde gerçekleştirilen günün ikinci antrenmanı saat 18.30'da başladı ve 1 saat 15 dakika sürdü. Antrenman öncesinde bir araya gelen oyuncular, 19.07 Fenerbahçeliler Günü'nü kutlayarak, saha ortasında bayrak açtı.

Isınma ve koordinasyon çalışması ile başlayan antrenmanı oyuncular, çeşitli parkurlardan oluşan topla dayanıklılık koşusu ile tamamladı. Antrenman sonrasında tesislere gelen taraftarların yanına giden oyuncular, imza dağıttı. Egemen Korkmaz çalışmalarını özel program dâhilinde sürdürürken, izinli olan Dirk Kuyt, Emmanuel Emenike, Bruno Alves, Raul Meireles ve Pierre Webo ise çalışmada yer almadı. Sarı - lacivertliler, yeni sezon hazırlıklarını yarın yapacağı antrenmanla sürdürecek.

Bu arada Fenerbahçe Profesyonel Futbol Takımı, Dünya Fenerbahçeliler Günü’nü coşkuyla kutladı

Antrenman sonrası yenilen akşam yemeği sonrasında, pasta kesti. Daha sonra dışarı çıkan takım, tesislerde ateşle yazılan "Fenerbahçe" yazısını ve renkli görüntülere sahne olan havai fişek gösterilerini izledi.

CİHAN

Fenerbahçe günü çift antrenmanla tamamladı

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×