Fenerbahçe Dernekleri, başkan ve yöneticilerle bir araya geldi

Fenerbahçe Dernekleri'nin Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilerle bir araya geldi.Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu 1907 Tribünü’nde gerçekleştirilen ve Başkan...

Fenerbahçe Dernekleri, başkan ve yöneticilerle bir araya geldi
01 Ağustos 2014 Cuma 18:43

Fenerbahçe Dernekleri'nin Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilerle bir araya geldi.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu 1907 Tribünü’nde gerçekleştirilen ve Başkan Aziz Yıldırım, Asbaşkanlar Mithat Yenigün, Ender Alkaya, Turhan Şahin, Şekip Mosturoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Metin Doğan, Yönetim Kurulu Danışmanı Vedat Olcay, CEO Hasan Yılmaz ile Fenerbahçe Kart Sorumlusu Ece Köprek ve Fenerbahçe Bilgi Teknolojileri ve İş Geliştirme Koordinatörü Fatih Bayraktar'ın katıldığı toplantıda, Fenerbahçe Dernekleri'nin birer şubeye dönüşmesi kapsamlı bir şekilde konuşuldu.

Derneklerin bu dönüşüm halinde; dönüşümün hangi koşullar altında gerçekleşeceği, şubeleşme noktasında medyada yer alacak reklamlar ile üye sayısında meydana gelebilecek artışların yanı sıra Kulübe sağlanacak katkı da konuşuldu.

Karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı toplantı, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu Fenerium Tribünü’nde çekilen toplu hatıra fotoğrafıyla noktalandı. CİHAN

Fenerbahçe Dernekleri, başkan ve yöneticilerle bir araya geldi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×