Fatih Terim'den Emre'ye özel ilgi

Hollanda mücadelesi öncesi Fatih Terim resmen seferberlik ilan etti. Öncesinde Töre-Çalhanoğlu gerilimine el atan ve olayı tatlıya bağlayan Terim, kampta Beşiktaş taraftarlarının hışmına uğrayan Emre Belözoğlu'nu maça hazırlamak için yoğun

Fatih Terim'den Emre'ye özel ilgi
27 Mart 2015 Cuma 15:29

Hollanda savaşı öncesi Fatih Terim resmen seferberlik ilan etti. Öncesinde Töre-Çalhanoğlu gerilimine el atan ve vakayı tatlıya bağlayan Terim, kampta Beşiktaş taraftarlarının hışmına uğrayan Emre Belözoğlu'nu maça dizmek için hummalı gayret sarfediyor.

EURO 2016 Elemeleri’nde Hollanda ile kritik bir maça çıkacak bulunan A Milli Takımımız’ın Almanya’da yürüttüğü hazırlık kampı, Ömer Toprak’ın takıma gelmeyeceğini izahatsı üstüne moralsiz başlamıştı. Bunun üstüne Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, takımın motivasyonunu üst kurda yakalamak hesabına sefeberlik ilan etti.

Fenerbahçe-Beşiktaş maçında yaşanan olayların derhal arkasından ulusal takım kampına gelen, çalışmalar sırasında ise Beşiktaş taraftarlarının ağır ithamına maruz kalan Emre Belözoğlu ile yakından ilgilendiği öğrenilen Terim’in hali düzeltmek hesabına hummalı gayret sarfettiği söylendi.

Destek işe yaradı

Derbi sonrası şimşekleri üstüne çeken kaptan Emre’nin moral durumunun aşırı iyi olmaması üstüne Terim’in hususi şekilde oyuncuyla bir görüşme yaptığı, takım arkadaşlarının da desteği yardımı ile yıldız oyuncunun kendisini toparladığı anlatım edildi. Uzun süredir aralarında sıkıntı bulunan Hakan Çalhanoğlu ve Gökhan Töre’nin ise arasındaki buzların yüzde yüz eridiği, ikilinin çalışmalara profesyonelce devam ettiği öğrenildi.

Kaynak: FANATİK


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×