Fatih Tekim memleketinde liderlik ve başarıyı anlatacak

Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD), A Milli Takımı çalıştıran, 'İmparator' lakaplı teknik direktör Fatih Terim'i Adana'da konuk edecek. Memleketinde işadamlarıyla buluşacak olan Terim, 'liderlik ve başarı' konularında...

Fatih Tekim memleketinde liderlik ve başarıyı anlatacak
11 Mayıs 2014 Pazar 14:28

Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD), A Milli Takımı çalıştıran, 'İmparator' lakaplı teknik direktör Fatih Terim'i Adana'da konuk edecek. Memleketinde işadamlarıyla buluşacak olan Terim, 'liderlik ve başarı' konularında konuşacak.

Çukurova GİAD'ın Başkanı Ömer Faruk Sakarya, Futbol Federasyonu'nun İstanbul'daki Pembe Köşk binasında Fatih Terim'i ziyaret etti. Samimi buluşmada, Terim ve Sakarya, Adana'daki siyasetten ticarete, sanattan spora birçok konuda sohbet ettiler. Sakarya, Çukurova GİAD'ın 11'inci dönem çalışmalarının yer aldığı faaliyet kitabını Terim'e takdim etti.

Hayalimdeki Adana Proje Yarışması'nda ilk 40'a giren eserlerin yer aldığı kitabı inceleyen Terim, kendisinin de yer aldığı, "Adana'nın Kahramanları" başlıklı projeyi dikkatle inceledi. Terim ve Sakarya, Adana'nın futbol turizmi açısından bulunmaz bir kent olduğunu, ancak, yeteri kadar değerlendirilemediğinden söz etti. Sakarya'nın Adana'ya davet ettiği Terim, gelen taleplere programının da yoğunluğu nedeniyle cevap veremediğini belirterek, "Ama böylesi başarılı ve kenti için çok önemli işler yapmış bir dernek olan Çukurova GİAD’a mutlaka geleceğim. Adana'da böylesi önemli çapta işler yapan bir sivil toplum kuruluşu olduğu için çok mutluyum." dedi.

Terim'in programına göre, eylül ayında Adana'da konuk edilmek üzere planlama yapıldı. Sakarya, Çukurova GİAD'ın toplantılar serisi kapsamında misafir edecekleri Terim'in "Liderlik ve Başarı" konulu toplantıda üyeleriyle buluşacağını söyledi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×