Engelli sporculardan başkana teşekkür

Tekerlekli Basketbol Bölgesel Ligi'nde mücadele eden Kayseri Bedensel Engelliler Spor Kulüp Başkanı Faruk Şahin ile Yönetim Kurulu Üyeleri Barbaros Ceran, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret etti.

Engelli sporculardan başkana teşekkür
23 Ocak 2014 Perşembe 16:28

Tekerlekli Basketbol Bölgesel Ligi'nde mücadele eden Kayseri Bedensel Engelliler Spor Kulüp Başkanı Faruk Şahin ile Yönetim Kurulu Üyeleri Barbaros Ceran, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret etti. Engellilere engelsiz bir yaşam tarzı sunduklarından dolayı teşekkür ederek, spor kulüplerinin çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

Kayseri Bedensel Engelliler ve Spor Kulübü'nün çalışmalarını yakından takip ettiklerini özellikle basketbol takımlarının şehir dışında elde ettikleri başarılarından son derece mutlu olduklarını belirten Başkan Memduh Büyükkılıç, bireyin bedensel değil fikirsel olarak rahatsız olmaması gerektiğini çünkü azim ve kararlılığın sonuçlarını bu kulübün zaten sergilediğini kaydetti.

Melikgazi Belediyesi Spor Kulübü ile Kayseri Bedensel Engelliler ve Spor Kulübü'nün kardeş ve dost kulüp olarak etkinliklerde bulunacaklarını ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi olarak Kayseri Bedensel Engelliler ve Spor Kulübünün çalışmalarına imkânlar içerisinde destek olacaklarını ve her türlü yardımda bulunacaklarını söyledi.

Kayseri Bedensel Engelliler Spor Kulüp Başkanı Faruk Şahin ile Yönetim Kurulu Üyeleri Barbaros Ceranise, Melikgazi Belediyesi’nin her zaman sporun ve sporcunun yanında olduğunu yapmış olduğu hizmet ve yatırımlar ile bu tescillediğini ifade ederek, “Melikgazi Belediyesi salon sporların adeta merkezi ilimizdeki her türlü spor etkinliklerinde Melikgazi’nin mutlaka hizmeti bulunmaktadır. Biz de kulüp olarak birlikte yapabileceğimiz etkinleri değerlendirdik.” dediler.

Başaralı ile Kayseri’yi Temsil etmelerinden şehir olarak büyük mutluluk duyduklarını hatırlatan Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Bedensel Engelliler Spor Kulübüne yardım ve destek için her türlü çalışmanın yerine getirileceğini sözlerine ekledi.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×