Derbi öncesi Fenerbahçe'ye müjde!

Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde Şükrü Saracoğlu Stadı bu sezon ilk kez tamamen dolacak.

Derbi öncesi Fenerbahçe'ye müjde!

Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde Şükrü Saracoğlu Stadı bu sezon ilk defa % dolacak. Sarı-lacivertli taraftarlar şimdiden istikbal hafta oynanacak dev maçı yerinde izlemek için harekete geçti. Derneklerin, Trabzonspor maçına oranla aşırı yüksek sayıda bilet istek ettikleri, kimi taraftarların da öncelikli bilet satın almak hesabına kulübe Temsilci Üye oldukları belirlendi.

Fenerbahçeli taraftarlar, ezeli rakip Galatasaray ile istikbal hafta Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynanacak dev maçta bu sezon ilk defa tribünleri % dolduracak.

Sezon başından bu güne kadar taraftarı tribüne çekmekte problem yaşayan sarı-lacivertlilerin, 23. haftadaki derbiyi kapalı gişe oynaması bekleniyor. 23 bin tane kombine kart satışı oluşturan sarı-lacivertli yönetime, Okul Açık tribünü için yüksek sayıda bilet talebi geldiği belirlendi. GFB ile yaşanan gerginlik itibariyle bu tribüne sezon başından bu güne kadar bilet satışı yapılmıyordu.

Sarı-lacivertli yönetim, bilet satışını bu maç için gündeminde tutsa da buna lazım kalmayacak bunun şeklinde duruyor. Bu tribüne giriş hakkı olan cemiyetler başta olmak üzere oldukça çok kongre üyesi şimdiden bilet talebinde bulunmaya başladı.

Okul Açık belirsiz

İki hafta önce oynanan Trabzonspor maçı için 50 bilet talebinde olan bir dernek, Galatasaray maçı bu sefer için 300 bilet istek etti. Derneklerin, Trabzonspor maçına nazaran aşırı daha birçok bilet istedikleri ve bu durumun yönetimin yüzünü güldürdüğü söylendi.

Ayrıca bir derneğe bağlı olmayan taraftarlar da Galatasaray derbisine girebilmek için değişik yöntemler deniyor. Bunun için de kulübe mümessil organ şekilde bilet bulma çabasına girişen aşırı sayıda şahıs var. Bilindiği bunun şeklinde Fenerbahçe’de mümessil üyelerin bilet almada önceliği bulunuyor. Okul Açık tribünü için şimdiden bu kadar istek gelmesi başka tribünlerin de kocaman ihtimalle dolacağı anlamına geliyor.

Kaynak: HABER7.COM


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×