Denizlispor'da ilk hedef, transfer yasağını kaldırmak

- Kulüp başkanı Urkay: "Kaybedecek zamanımız yok. Bir an önce transfer yasağını kaldırıp, transferlerimizi yaparak takımı oluşturmak istiyoruz"

Denizlispor'da ilk hedef, transfer yasağını kaldırmak
14 Temmuz 2016 Perşembe 13:55


DENİZLİ (AA) - PTT 1. Lig takımlarından Denizlispor'da kulüp başkanı Süleyman Urkay, "Kaybedecek zamanımız yok. Bir an önce transfer yasağını kaldırıp, transferlerimizi yaparak takımı oluşturmak istiyoruz." dedi.

Urkay, gazetecilere yaptığı açıklamada, eski futbolcu ve teknik adam alacakları sebebiyle uygulanan transfer yasağını, en kısa zamanda kaldırmayı planladıklarını söyledi.

Yeşil-siyahlı ekibin 11 Temmuz'da gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulunda, transfer yasağının kaldırılması için 2 milyon 300 bin liraya ihtiyaç duyulduğunun açıklandığı belirten Urgay, "Bu rakam, faizlerle birlikte karşımıza 4 milyon 300 bin lira olarak çıktı. Yeniden kendi içimizde para topluyoruz. Bu sorunu en kısa zamanda çözmek istiyoruz. Kaybedecek zamanımız yok. Bir an önce transfer yasağını kaldırıp, transferlerimizi yaparak takımı oluşturmak istiyoruz." diye konuştu.

Urkay, teknik direktör konusunda görüşmelerin sürdüğünü, yakın bir zamanda takımı çalıştıracak kişiyi açıklayacaklarını sözlerine ekledi.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×