Denizlipor'un yeni başkanı Urkay oldu

Denizlipor'un yeni başkanı Urkay oldu
11 Temmuz 2016 Pazartesi 18:44


DENİZLİ (AA) - PTT 1. Lig takımlarından Denizlispor'un olağanüstü genel kurulunda Süleyman Urkay, başkanlığa seçildi.

EGS Kongre ve Kültür Merkezi'ndeki kongrede divan başkanlığı görevini Bülent Topuz yaptı. Genel kurula, Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ali Değirmenci, Denizlispor kulüp üyeleri katıldı.

Önceki dönemlerde Denizlispor'da başkanlık görevinde bulunan Süleyman Urkay, tek aday olarak girdiği seçimde 52 üyenin oyunu alarak, kulübün yeni başkanı oldu.

Urkay, yaptığı açıklamada, ekibine güvendiğini belirterek, "Denizlispor'un ekonomik sorunlarının olduğunu biliyoruz. Bu zorlukları bilerek göreve talip oldum, bu sorunlara kalıcı çözümler üreteceğiz. Eğer bunu başaramazsam bir dakika bile bu görevde durmam. Denizlispor kentin en önemli değeridir. Denizlispor hepimizin ortak bir paydasıdır." dedi.

Süleyman Urkay başkanlığındaki yönetim kurulunda Hulusi Işık, Halil Uzun, Mehmet Çelikkol, Erol Kaya, Muhammet Kaya, Erol Çalık, Taner Atilla, Hasan Özcan, Yusuf Keysan, Veli Çıtışlı, Ali Fırat, Ahmet Selvi, Salih Gürel, Mehmet Kavak, Sezgin İnce, Ersin Düzen, Mehmet Uz, Hüseyin Yılmaz, Ufuk Eren, Selim Erdoğan, Mehmet Erçelik ve Necip İrdem yer aldı.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×