Ceyhun Gülselam'ın yanına bir Galatasaraylı daha gidiyor

Galatasaray'da teknik direktör Cesare Prandelli'nin ekibinde düşünmediği ve kadro dışı kalan Engin Baytar'ın, Almanya'da iki kulüp ile görüşmelerini sürdürdüğü iddia edildi. Galatasaray'da Cesare Prandelli tarafından kadroya alınmayan...

Ceyhun Gülselam'ın yanına bir Galatasaraylı daha gidiyor
27 Temmuz 2014 Pazar 15:33

Galatasaray'da teknik direktör Cesare Prandelli'nin ekibinde düşünmediği ve kadro dışı kalan Engin Baytar'ın, Almanya'da iki kulüp ile görüşmelerini sürdürdüğü iddia edildi.

Galatasaray'da Cesare Prandelli tarafından kadroya alınmayan ve bir süredir kendisine kulüp arayan Engin Baytar, rotasını Almanya'ya çevirdi. Ailesinin de Almanya'da yaşamasından dolayı kariyerine Almanya'da devam etmek isteyen Engin, öncelikli olarak Hannover ile bir ön görüşme gerçekleştirdi. Sporx.com'un haberine göre, menajerler aracılığıyla Hannover'e önerilen ve bir ön görüşme yapılan Engin Baytar için devrede olan bir diğer kulübün ise Fürth olduğu belirtildi.

Engin Baytar'ı bonservis bedeli ödemeden kadrosuna katmak isteyen Hannover, topu Engin Baytar'ın menajerine atarak "Bonservisinizi alın yeniden görüşelim" mesajı verdi.

Engin Baytar'dan 1 milyon euro bonservis bedeli talep eden sarı kırmızılı yönetim, diğer bir yandan da oyuncunun yıllık 1.1 milyon dolarlık ücretinden kurtulmak için alternatif tekliflere kapısını açık bırakıyor.

Engin Baytar, Hannover'e transfer olursa Ceyhun Gülselam'ın ardından Galatasaray'dan Almanya'ya transfer yapan ikinci oyuncu olacak.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×