Çaykur Rizespor, Mehmet Özdilek ile 3 yıllığına sözleşme imzaladı

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor, teknik direktör Mehmet Özdilek ile 3 yıllığına sözleşme imzaladı. Özdilek’in konuşması esnasında arkasında bulunan reklam panosunun rüzgardan düşmesi ise Özdilek’i ve teknik ekibini...

Çaykur Rizespor, Mehmet Özdilek ile 3 yıllığına sözleşme imzaladı
24 Haziran 2014 Salı 15:43

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor, teknik direktör Mehmet Özdilek ile 3 yıllığına sözleşme imzaladı. Özdilek’in konuşması esnasında arkasında bulunan reklam panosunun rüzgardan düşmesi ise Özdilek’i ve teknik ekibini korkuttu.

Mehmet Cengiz Tesisleri’nde yapılan imza törenine Çaykur Rizespor yönetimi, yeni teknik direktör Mehmet Özdilek ve teknik heyeti katıldı. Takım ile 3 yıllık sözleşmeyi imzalayan Özdilek, yaptığı açıklamada, "İmzalar çok önemli değildir. Önemli olan bunu saha neticesi ile birleştirebilmektir. Vakit geçirmeye gelmedik hedefi olan bir ekibiz. Yaşam olarak çayı seven bir insanım ve çayı seven bir şehre geldim. Başarı adına ne gerekiyorsa her şeyi yapacağız. Bizim için olmazsa olmaz unsurlardan bir tanesi taraftardır. Taraftarla takım bütünleşmelidir. Taraftarımızın daha fazla takımın yanında olacağına inanıyorum. Çaykur Rizespor bu süreçten sonra bu ülkenin en zor deplasmanlarından birisi olacaktır. Hep birlikte takımımızı en iyi yerlere getireceğiz. Yere daha sağlam basan, ne yaptığını bişen bir takım oluşturacağız. 7/24 takımın hizmetinde olacağız. Hayallerimizi hep birlikte gerçekleştirmeyi ümit ediyoruz." şeklinde konuştu.

RÜZGARDAN DÜŞEN PANO, ÖZDİLEK'İ KORKUTTU

Özdilek’in konuşması esnasında arkasında bulunan reklam panosu rüzgarın etkisiyle yere düştü. Panonun düşerken çıkarttığı ses Özdilek ve teknik ekibini korkuttu. Özdilek, düşen pano sonrası “Rüzgarımız ağırdır bizim” dedi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×