Bursaspor Başkanı Bölükbaşı: UEFA'yı bekliyoruz, yüzde 80-90 Avrupa’ya gideceğiz

Bursaspor Kulüp Başkanı Recep Bölükbaşı, "UEFA’nın kararı çarşamba günü kesinlik kazanacak. Ancak yüzde 80-90 oranında Avrupa Kupaları’na katılabilme şansımız var." dedi.     Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa...

Bursaspor Başkanı Bölükbaşı: UEFA'yı bekliyoruz, yüzde 80-90 Avrupa’ya gideceğiz
30 Mayıs 2014 Cuma 18:43

Bursaspor Kulüp Başkanı Recep Bölükbaşı, "UEFA’nın kararı çarşamba günü kesinlik kazanacak. Ancak yüzde 80-90 oranında Avrupa Kupaları’na katılabilme şansımız var." dedi.

    Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, olağanüstü kongre sonrasında Bursaspor Kulüp Başkanlığına seçilen Recep Bölükbaşı ve Yönetim kurulunu ziyaret ederek başarılar diledi. Bursaspor’un başarısı için ellerinden gelen tüm desteği vereceklerini belirten Dündar, "Olağanüstü Genel Kurul sonucunda göreve geldiniz. Allah mahcup etmesin. Sizlerin daha önce Bursaspor yöneticiliği yapmanız ve başarılı bir dönemde yaptığınız çalışmalar sizin başkan seçilmenizde önemli rol oynadı. Bu sonuç, kamuoyunun sizlere olan güveninin bir yansıması. İnşallah o dönemde elde ettiğiniz tecrübelerinizi başkanlık sürecinde artarak devam edecektir. Bursaspor hepimizin ortak paydasıdır. Bursaspor’un başarı Bursa’nın başarısıdır. Bizler sizlerle birlikteyiz. Şehrin tanıtılması noktasında Bursaspor’un çok büyük katkısı oluyor. Yeni yönetimimiz inşallah 1 yıllık süre içerisinde sağlam temeller atarsınız. Bu yıl talihsiz geçti. Avrupa’da mücadele edemiyoruz. İnşallah seneye daha güzel yerlerde oluruz." diye konuştu.

ÇARŞAMBA'YA BELLİ OLACAK AMA BÜYÜK İHTİMALLE AVRUPA'YA GİDİYORUZ

    Başkan Dündar’ın "Bu yıl talihsizlik oldu ve Avrupa’ya gidemedik." sözlerinin ardından konuşan Bursaspor Kulüp Başkanı Recep Bölükbaşı, şunları kaydetti: "UEFA’nın kararı Çarşamba günü kesinlik kazanacak. Ancak yüzde 80-90 oranında Avrupa Kupaları’na katılabilme şansımız var. Olursa da Bursaspor’umuz için çok güzel olacak. Bunun müjdesini de buradan vermiş olayım. Eğer olursa Avrupa Kupası maçlarımıza tüm Belediye Başkanlarımız ile birlikte gitmek istiyoruz. Yeni stadyumumuz yapılıyor. İnşallah en kısa sürede bitecek. İnşallah Bursaspor gelecekte çok farklı olacak."

    Bölükbaşı, Osmangazi ilçesinin Türkiye’nin çok sayıdaki kentinden daha büyük olduğunu hatırlatarak, "Biliyorsunuz Özlüce Tesislerimizde yapılması gereken çim sahalarımız var. En büyük İlçe Belediyemiz Osmangazi’den istekte bulunduk. Tüm belediyelerimizden bir şeyler işitiyoruz. Geçtiğimiz gün Sayın Başkandan tesislerimize tribünlü bir çim saha yapılması için söz aldık. Sağ olsun isteğimizi geri çevirmediler. Biz bu isteklerimizi Bursaspor için istiyoruz. Başkanımıza buradan bir kez daha, verdiği destekler için teşekkür ediyorum." diye konuştu. CİHAN

Bursaspor Başkanı Bölükbaşı: UEFA'yı bekliyoruz, yüzde 80-90 Avrupa’ya gideceğiz


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×