Beşiktaş'ta Torunoğulları'ndan Diego Ribas açıklaması

Beşiktaş'ın transfer hedeflerinden biri olan Diego Ribas'ın getirilmesi için çalışmaların devam ettiği açıklandı. Beşiktaş'ın transfer görüşmelerini yapan Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, Radyospor'a yaptığı açıklamada,...

Beşiktaş'ta Torunoğulları'ndan Diego Ribas açıklaması
09 Mayıs 2014 Cuma 16:48

Beşiktaş'ın transfer hedeflerinden biri olan Diego Ribas'ın getirilmesi için çalışmaların devam ettiği açıklandı.

Beşiktaş'ın transfer görüşmelerini yapan Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, Radyospor'a yaptığı açıklamada, "Yaklaşık 40 gündür yabancı transfer için yoğun bir çalışma yapıyoruz. Herhangi bir oyuncu ismi vermeden şunu ifade edeyim, 'Görüşmelerimiz devam ediyor. Transferinde finale yaklaştığımız oyuncular var. Hedefimiz hem bütçeye uygun oyuncu almak ham de alacağımız 3 yabancı oyuncunun en az ikisini yeni sezon kamp çalışmalarına kadar transferini bitirmek.' Türkiye liginden de 2 oyuncu alacağız." dedi.

BÜTÇEYİ AŞMAYACAĞIZ

Diego Ribas'ın yıllık 5 milyon euro karşılığında Beşiktaş'a imza atacağı yönündeki iddialar üzerine de Erdal Torunoğulları, "Diego'ya vereceğimiz iddia edilen para (5 milyon euro) doğru değil. Bizim bir bütçemiz var ve ona göre çalışıyoruz. Beşiktaş taraftarı şunu iyi bilsin ki; onları mutlu edecek oyuncular gelecek." şeklinde konuştu.

GÖKHAN İLE ANLAŞIRSAK

Gökhan Töre'yi takımda tutmak istediklerini de ifade eden Erdal Torunoğulları, "Gökhan Töre ile henüz anlaşmadık. Ve bizim için değerli bir oyuncu. Elazığspor maçı sonrası Gökhan Töre ile anlaşırsak kulübü Rubin Kazan ile görüşeceğiz." diyerek sözlerini tamamladı.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×